Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C Warenar
Wassenaar
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Horst
Venhorst
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Deurne
Deurne
Theater Concordia
Enschede
De Weijer
Boxmeer
Papenstraattheater
Zwolle
Theater De Omval
Diemen
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Het Musiater
Zevenaar
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Trefpunt
Warmond
Leidse Schouwburg
Leiden
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
C.C. Myllesweerd
Mill
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Omval
Diemen
Kulturhus Holten
Holten
Fransche School Culemborg
Culemborg
S.C.C. De Ruchte
Someren
Luctor et Emergo
Rilland
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Den Bolder
Waspik
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
De Schakel
Gilze
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
15:00
Polanentheater
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Agora Theater Druten
Druten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Idea
Soest
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
Theaterpand Weesp
Weesp
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Veste
Delft
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Omval
Diemen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
De Domijnen
Sittard
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater PePijn
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vrijdag 28 september 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Lindenberg Theater, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?!
C.C Warenar, Wassenaar
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
Louise Korthals - Alles is er
Theater Ludens, Voorburg
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lebbis - De Bovengrens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
René van Meurs - Ik beloof niks
De Horst, Venhorst
Patrick Laureij
Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
C.C. Deurne, Deurne
Jan Beuving - Rotatie
Theater Concordia, Enschede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Weijer, Boxmeer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Papenstraattheater, Zwolle
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Omval, Diemen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Trevor Noah
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
ANNE & LISA - Weltschmerz
Posttheater, Arnhem
20:00
Purper - Purper's Passie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
zaterdag 29 september 2018
Ton Kas - Kakmaker
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
Emilio Guzman - Kom dan!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Musiater, Zevenaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Hofpoort, Coevorden
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Aan de Slinger, Houten
Arie & Silvester - Wie?!
Het Trefpunt, Warmond
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Myllesweerd, Mill
Louise Korthals - Alles is er
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Omval, Diemen
René van Meurs - Ik beloof niks
Kulturhus Holten, Holten
Patrick Laureij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
S.C.C. De Ruchte, Someren
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Luctor et Emergo, Rilland
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lucinda Sedoc / Rima Kawuwung
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Den Bolder, Waspik
20:15
Purper - Purper's Passie
van Beresteyn, Veendam
20:30
Dolf Jansen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
De Speeldoos, Vught
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Schakel, Gilze
zondag 30 september 2018
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
15:00
Moederziel Alleen
Polanentheater, Amsterdam
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Purper - Purper's Passie
S.C.C. De Ruchte, Someren
maandag 01 oktober 2018
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Mike Epps
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 02 oktober 2018
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
BREStheater, Brielle
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Bouwkunde, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Mike Epps
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Paul de Leeuw - VETTE PECH!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Idea, Soest
woensdag 03 oktober 2018
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Het Evertshuis, Bodegraven
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterpand Weesp, Weesp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Lindenberg Theater, Nijmegen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Boerderij, Huizen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Omval, Diemen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Het Klooster, Woerden
Matroesjka - Brainwash
De Domijnen, Sittard
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jan Beuving - Rotatie
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen