Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
15:00
De Kargadoor
Utrecht
15:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:00
't Holt
Deinum
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
22:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Nut Departement Makkum
Makkum
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
zaterdag 15 februari 2014
20:00
Emilio Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Lebbis
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Erik van Muiswinkel
Diligentia, Den Haag
20:00
Diederik van Vleuten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Murth Mossel
Theater De Omval, Diemen
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Guido Weijers - V
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Bert Gabriëls met Zonde van uw avond
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Leon van der Zanden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Vuile Huichelaar - Vluchten kan niet meer
Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Chris van der Ende - Gek
Lindenberg Theater, Nijmegen
zondag 16 februari 2014
15:00
Dennis van Aalst / Eva Sara Vromans / Farbod Frappant / Jim Speelmans
De Kargadoor, Utrecht
15:00
Raymon Hofkens / Jim Speelmans / Farbod Frappant / Samir Fighil
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Els de Schepper - Feest
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 17 februari 2014
19:00
Utrecht English Comedy Night
't Holt, Deinum
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 18 februari 2014
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Made in Belgium
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 19 februari 2014
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jeroen Leenders
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Urbanus
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Emilio Guzman
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Katinka Polderman
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Dolf Jansen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Made in Belgium
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Guido Weijers - V
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
Theater De Veste, Delft
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Posttheater, Arnhem
donderdag 20 februari 2014
20:00
Margriet Bolding
Theater De Kolk, Assen
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater De Kolk, Assen
20:00
Emilio Guzman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Thomas van Luyn
Theater De Veste, Delft
20:00
Martijn Koning
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Lebbis
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Katinka Polderman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Erik van Muiswinkel
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Dolf Jansen
Musis, Arnhem
20:00
Diederik van Vleuten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
LOS Muziektheater - FCKD
Theater Idea, Soest
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Guido Weijers - V
De Meerpaal, Dronten
20:30
Chris van der Ende - Gek
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 21 februari 2014
20:00
Jeroen Leenders
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Emilio Guzman
Theater Sneek, Sneek
20:00
Thomas van Luyn
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Lebbis
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Katinka Polderman
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Erik van Muiswinkel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dolf Jansen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Diederik van Vleuten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Martijn Koning met De Maand van Martijn
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Chris van der Ende - Gek
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Posttheater, Arnhem
22:30
Amsterdam English Comedy Nights
Boom Chicago, Amsterdam
zaterdag 22 februari 2014
20:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Nut Departement Makkum, Makkum
20:00
Jeroen Leenders
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Emilio Guzman
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Thomas van Luyn
Chassé Theater, Breda
20:00
Martijn Koning
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Marc Marie Huijbregts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Katinka Polderman
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
K & M De jubileumshow: Alvast bedankt!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
LOS Muziektheater - FCKD
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Guido Weijers - V
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Thijs van Domburg - De wraak van de koolmees
Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
zondag 23 februari 2014
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Marc Marie Huijbregts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
dinsdag 25 februari 2014
20:00
Urbanus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - V
Junushoff Theater, Wageningen
woensdag 26 februari 2014
20:00
Jochen Otten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Urbanus
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman / Jeroen Leenders
De Muze, Noordwijk
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Martijn Koning
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Murth Mossel
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Guido Weijers - V
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Soundos - Er is geen plan B
Posttheater, Arnhem
donderdag 27 februari 2014
20:00
Javier Guzman
Vorstin, Hilversum
20:00
Emilio Guzman
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lebbis
Wilminktheater, Enschede
20:00
Katinka Polderman
Theater de Schalm, Veldhoven