Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Rex
Mol
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Harmonie
Leeuwarden
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Achterom
Hilversum
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Flint
Amersfoort
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Omval
Diemen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Kortrijk
Kortrijk
De Kattendans
Bergeijk
Zalencentrum Morshuis
Albergen
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Arsenaal Theater
Vlissingen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Parnassos
Utrecht
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Parnassos
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Overasselt Theater
Overasselt
De Toegift
Den Hoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Spiegel
Zwolle
Posthuis Theater
Heerenveen
De Meiboom
Krabbendijke
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Hofpoort
Coevorden
C.C. De Plomblom
Ninove
Agnietenhof
Tiel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. De kollebloem
Puurs
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Venray
Venray
Leidse Schouwburg
Leiden
donderdag 14 maart 2013
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Rex, Mol
Max van den Burg - Schlemiel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Schalm, Veldhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Harmonie, Leeuwarden
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Electropis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Roedel
Het Klooster, Woerden
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Kom, Nieuwegein
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Achterom, Hilversum
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - De Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Howard Komproe: LULverhalen
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Muze, Noordwijk
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
André Manuel - Bonzaai!!!
De Molenberg, Delfzijl
Roué Verveer - In zeer goede staat
Diligentia, Den Haag
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 15 maart 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Alle dagen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Enge Buren - Reuring
Theater De Omval, Diemen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg de Lawei, Drachten
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Purmaryn, Purmerend
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Soundos - Er is geen plan B
Theater PePijn, Den Haag
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Max van den Burg - Schlemiel
De Kattendans, Bergeijk
Berry Lussenburg - Verwhard
Zalencentrum Morshuis, Albergen
Sabine Beens - Ça bien!
Kennemer Theater, Beverwijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Posttheater, Arnhem
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater De Kolk, Assen
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Arsenaal Theater, Vlissingen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Roedel
Het Klooster, Woerden
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - Het grijze gebied
Chassé Theater, Breda
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater de Bussel, Oosterhout
Margriet Bolding - Comedy Kitchen
C.C. Parnassos, Utrecht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Diligentia, Den Haag
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Comedy Kitchen
C.C. Parnassos, Utrecht
Roué Verveer - In zeer goede staat
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
De Grote Improvisatieshow
Markant Uden, Uden
20:15
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Karin Bruers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Rayen Panday - drie keer Rayen
SplotsZ, Roelofarendsveen
zaterdag 16 maart 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Cpunt Theater, Hoofddorp
Enge Buren - Reuring
Overasselt Theater, Overasselt
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Toegift, Den Hoorn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Acda en de Munnik - 't Heerst
Spant!, Bussum
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Soundos - Er is geen plan B
Theater PePijn, Den Haag
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Spiegel, Zwolle
Carolien Borgers - Happy End
Posthuis Theater, Heerenveen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Meiboom, Krabbendijke
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
C.C. Het Hoekhuis, Leusden
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Henry van Loon - Electropis
Theater Hofpoort, Coevorden
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Plomblom, Ninove
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De kollebloem, Puurs
Lenette van Dongen - Roedel
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden