Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Harmonie
Leeuwarden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Lochem
Lochem
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:15
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Cultura
Ede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Schalm
Veldhoven
van Beresteyn
Veendam
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater PePijn
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Verwachting
Ritthem
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Maaspoort
Venlo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
woensdag 01 februari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Het Klooster, Woerden
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Flint, Amersfoort
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Kattendans, Bergeijk
donderdag 02 februari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Diligentia, Den Haag
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Zinin, Nijverdal
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Gooiland, Hilversum
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
André Manuel - De Onzen
Theater De Leest, Waalwijk
Kommil Foo - Schoft
De Molenberg, Delfzijl
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
Jochen Otten
Schouwburg Lochem, Lochem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Philippe Geubels
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Hof in Salland, Raalte
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Dok6, Panningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Lebbis, De Paardenpoetser
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Meervaart, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Idea, Soest
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Enge Buren - Ruk!
Wilminktheater, Enschede
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Chassé Theater, Breda
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Zaantheater, Zaandam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Speeldoos, Vught
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Fulcotheater, IJsselstein
vrijdag 03 februari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Leest, Waalwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultura, Ede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kommil Foo - Schoft
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment
van Beresteyn, Veendam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Bussel, Oosterhout
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Verwachting, Ritthem
Bird & Sheep - Yakanuko
De Harmonie, Leeuwarden
Jochen Otten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Spot
De Maaspoort, Venlo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Muze, Noordwijk
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Rietveld Theater, Delft
20:00
Watskeburt?! - de musical
Agnietenhof, Tiel
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Enge Buren - Ruk!
Flint, Amersfoort
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Diligentia, Den Haag
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Spant!, Bussum
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
CCXL Theater, Vlissingen
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Parktheater, Eindhoven
20:30
Oldenosborn - #Life
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Cirkel, Heemskerk