Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
M-Lab
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Huis ter Duin
Noordwijk
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
M-Lab
Amsterdam
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
013
Tilburg
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
C.C. Neeroeteren
Neeroeteren
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
C.C. De Steiger
Menen
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
NIVON
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Ons theater
Bilthoven
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
20:00
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Toegift
Den Hoorn
20:00
de lepelaar
jisp
20:00
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:00
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
C.C. De Pas
Heesch
dinsdag 01 november 2011
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Thijs van Domburg
M-Lab, Amsterdam
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Agnietenhof, Tiel
20:00
Freek de Jonge
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Oorverdovend
Markant Uden, Uden
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Comedytrain
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Hans Liberg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 02 november 2011
20:00
Pieter-Dirk Uys - Desperate First Ladies
Huis ter Duin, Noordwijk
20:00
Purper - Helden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Theater Concordia, Enschede
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Arjan Ederveen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Anne van Rijn
Theater De Omval, Diemen
20:00
Thijs van Domburg
M-Lab, Amsterdam
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Agnietenhof, Tiel
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
Richard Groenendijk
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Lebbis
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Dolf Jansen
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Comedytrain
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Comedytrain
013, Tilburg
donderdag 03 november 2011
20:00
De Hyena's Comedy
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Veerle Malschaert - Soldier of Love
C.C. Neeroeteren, Neeroeteren
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Pieter-Dirk Uys - Desperate First Ladies
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Purper - Helden
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. De Steiger, Menen
20:00
Gili - Gili drijft uit
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Chassé Theater, Breda
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Munttheater, Weert
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Els de Schepper - Niet geschikt als moeder
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
NIVON, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Arjan Ederveen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - maandag
Ons theater, Bilthoven
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Speeldoos, Vught
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Freek de Jonge
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Anuar - Gedreven
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Het Klooster, Woerden
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Singer Theater, Laren
20:00
Mike Boddé - Pil
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Erik van Muiswinkel
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Dolf Jansen
Theater de Kom, Nieuwegein
vrijdag 04 november 2011
20:00
Pieter-Dirk Uys - Desperate First Ladies
Lux, Nijmegen
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
20:00
Purper - Helden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Robbert Jan Proos - Solo
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Stefan Pop - Popaganda
de lepelaar, jisp
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
C.C. Het LOO, Tessenderlo
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
C.C. Het Hoekhuis, Leusden
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Meervaart, Amsterdam
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Marijke Boon - Boon best
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
C.C. De Pas, Heesch