Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Spant!
Bussum
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Veste
Delft
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Beun
Heiloo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Nieuwe Kolk
Assen
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Mythe
Goes
Munttheater
Weert
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Domijnen
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kom
Nieuwegein
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podium Bloos
Breda
00:00
Figi Theater
Zeist
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Storm
Winterswijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Parktheater
Eindhoven
De Harmonie
Leeuwarden
Munttheater
Weert
C.C Warenar
Wassenaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Het Evertshuis
Bodegraven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. De Pas
Heesch
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Willem
Papendrecht
De Meenthe
Steenwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
De Maaspoort
Venlo
Theater de Griffioen
Amstelveen
zondag 14 april 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 15 april 2019
Javier Guzman - Guzmán
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Meervaart, Amsterdam
20:15
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Het Park, Hoorn
dinsdag 16 april 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Het Musiater, Zevenaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Sneek, Sneek
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Meenthe, Steenwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Beun, Heiloo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
ComedyTrain on Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 17 april 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Koorts
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Mythe, Goes
Freek de Jonge - De Suppoost
Munttheater, Weert
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Domijnen, Sittard
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Schie, Schiedam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Louise Korthals - Alles is er
Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Bloos, Breda
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Figi Theater, Zeist
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Diligentia, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Bussel, Oosterhout
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Boerderij, Huizen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thijs Kemperink - Bonje
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Acda - Motel
Theater De Storm, Winterswijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken)
Hofman, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
De Banditaas - ScherMUTSeling
Markant Uden, Uden
donderdag 18 april 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C Warenar, Wassenaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kattendans, Bergeijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Evertshuis, Bodegraven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Pas, Heesch
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kennemer Theater, Beverwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Willem, Papendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Meenthe, Steenwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Leest, Waalwijk
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Griffioen, Amstelveen