Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
C.C. De Pas
Heesch
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Flint
Amersfoort
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Schouwburg Venray
Venray
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
DiamantTheater
Den Haag
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Theater Floralis
Lisse
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Junushoff Theater
Wageningen
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Melkweg
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vrijdag 01 november 2019
20:15
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Omval, Diemen
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Hehobros
Zaantheater, Zaandam
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
zaterdag 02 november 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Sneek, Sneek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Pas, Heesch
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Diligentia, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Flint, Amersfoort
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Patrizanen - Het leven an sich
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Soundos
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Urbanus
Wilminktheater, Enschede
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
DiamantTheater, Den Haag
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Janneke de Bijl
De Maaspoort, Venlo
20:15
Enge Buren - Basta!
Cultura, Ede
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Koningshof, Maassluis
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
De Gestampte Meisjes
De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
zondag 03 november 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
Bill Bailey
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 04 november 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Floralis, Lisse
20:00
Bill Bailey
La Madeleine, Brussel
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 05 november 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parktheater, Eindhoven
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Hehobros
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 06 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
De Patrizanen - Het leven an sich
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Ervaring
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Nieuwe Kolk, Assen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniel Sloss
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ton Kas Best of… Ton Kas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen