Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Flint
Amersfoort
Café The Florin
Utrecht
Agora Theater Druten
Druten
Kennemer Theater
Beverwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Muzeval
Emmen
Het Musiater
Zevenaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Pook
Oostknollendam
Dok6
Panningen
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Agnietenhof
Tiel
De Schakel
Gilze
Zaantheater
Zaandam
Arto Theater
Schoonhoven
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Adelberg
Lommel
Leidse Schouwburg
Leiden
Scheldetheater
Terneuzen
Musis
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
De Oosterpoort
Groningen
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Parktheater
Eindhoven
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Den Herd
Bladel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
MECC
Maastricht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Zundert
Zundert
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Oosterpoort
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Corso
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
Posttheater
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
vrijdag 19 april 2013
Micha Wertheim
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Lievekamp, Oss
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Javier Guzman
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Werftheater, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Camerettten - Finaletournee
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Flint, Amersfoort
zaterdag 20 april 2013
Spijkers met Koppen: Freek de Jonge
Café The Florin, Utrecht
Richard Groenendijk - Alle dagen
Agora Theater Druten, Druten
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Kennemer Theater, Beverwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schaffelaartheater, Barneveld
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Muzeval, Emmen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Het Musiater, Zevenaar
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Soundos - Er is geen plan B
Pook, Oostknollendam
Pieter Derks - Van nature
Dok6, Panningen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het LOO, Tessenderlo
Karin Bruers - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Schakel, Gilze
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Zaantheater, Zaandam
Anuar - Vastberaden
Arto Theater, Schoonhoven
Jan Rot - De grote Jan Rot show
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Lindenberg Theater, Nijmegen
Henry van Loon - Electropis
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Adelberg, Lommel
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Agnew - Interesting times
Scheldetheater, Terneuzen
Roué Verveer - In zeer goede staat
Musis, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Flint, Amersfoort
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Oosterpoort, Groningen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Tobbe, Voorburg
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jandino Asporaat - De Revue
Parktheater, Eindhoven
Howard Komproe: LULverhalen
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
De Grote Improvisatieshow
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Sabine Beens - Ça bien!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Lebbis
De Maaspoort, Venlo
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Werftheater, Utrecht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Het Park, Hoorn
Oeloek - Prille Roest
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 21 april 2013
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Den Herd, Bladel
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Claudia de Breij - Alleen
Theater Walhalla, Rotterdam
Eddie Izzard
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Claudia de Breij - Alleen
Theater Walhalla, Rotterdam
maandag 22 april 2013
Carolien Borgers - Happy End
De Kleine Komedie, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eddie Izzard
MECC, Maastricht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
dinsdag 23 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schuur, Haarlem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Sabine Beens - Ça bien!
Deventer Schouwburg, Deventer
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Oosterpoort, Groningen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jandino Asporaat - De Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Najib Amhali
Corso, Rotterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Russell Peters
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
woensdag 24 april 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Muze, Noordwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Posttheater, Arnhem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agnietenhof, Tiel
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Jeroen Leenders - Geen idee
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Het Park, Hoorn