Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
Kennemer Theater
Beverwijk
Flint
Amersfoort
Theater De Kolk
Assen
De Eendracht
Gemert
Theater Ludens
Voorburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
BREStheater
Brielle
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
DiamantTheater
Den Haag
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Hoftheater
Raalte
Hoftheater
Raalte
00:00
De Meerpaal
Dronten
00:00
De Cammeleur
Dongen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Schuur
Haarlem
20:00
Mezz
Breda
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater PePijn
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Leest
Waalwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Almere
Almere
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
De Meenthe
Steenwijk
De Toegift
Den Hoorn
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Figi Theater
Zeist
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
De Meerpaal
Dronten
00:00
Orpheus
Apeldoorn
De Molenberg
Delfzijl
Munttheater
Weert
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Groene Engel
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Sneek
Sneek
Theater de Schalm
Veldhoven
zaterdag 20 oktober 2018
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er
Theater Sneek, Sneek
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - De Bovengrens
Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Eendracht, Gemert
Patrick Laureij
Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Beuving - Rotatie
BREStheater, Brielle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Hoftheater, Raalte
Marco Lopes - Moedt
Hoftheater, Raalte
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Meerpaal, Dronten
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Cammeleur, Dongen
Yentl en de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Lochem, Lochem
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Markant Uden, Uden
20:15
Purper - Purper's Passie
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 21 oktober 2018
16:00
Alles Moet Anders - BALL
Cacaofabriek, Helmond
20:15
TJ Miller
Meervaart, Amsterdam
maandag 22 oktober 2018
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
dinsdag 23 oktober 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Bouwkunde, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
Schuur, Haarlem
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Papenstraattheater, Zwolle
woensdag 24 oktober 2018
Henry van Loon - Onze Henry
Kantine Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posthuis Theater, Heerenveen
Hadewych Minis - Minis Plus
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Arie & Silvester - Wie?!
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 25 oktober 2018
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C Warenar, Wassenaar
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Almere, Almere
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Toegift, Den Hoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Laureij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Figi Theater, Zeist
Johan Goossens - Vlam
Theater De Storm, Winterswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meerpaal, Dronten
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Orpheus, Apeldoorn
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Molenberg, Delfzijl
Yentl en de Boer - Magie
Munttheater, Weert
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Purper - Purper's Passie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Golden Palace - WO-MAN
Groene Engel, Oss
vrijdag 26 oktober 2018
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Sneek, Sneek
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Schalm, Veldhoven