Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Venray
Venray
Junushoff Theater
Wageningen
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Hillegom
Hillegom
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Chassé Theater
Breda
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Schalm
Veldhoven
Capitole
Gent
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Hofman
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Parkgebouw
Rijssen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Stoep
Spijkenisse
DNK
Assen
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Perron-3
Rosmalen
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
DNK
Assen
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
De Buitenpoort
Huissen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Bussel
Oosterhout
Scheldetheater
Terneuzen
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zondag 12 januari 2020
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 13 januari 2020
14:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Nina De La Parra
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 14 januari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theaterhotel Almelo, Almelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Agnietenhof, Tiel
20:15
Daan Boom - De Eerste
Munttheater, Weert
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 15 januari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
Rayen Panday - Trigger
C.C. Hillegom, Hillegom
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Koornbeurs, Franeker
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Capitole, Gent
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Daan Boom - De Eerste
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Het Parochiehuis, Delden
20:00
The Silent Comedy
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
donderdag 16 januari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lievekamp, Oss
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Stoep, Spijkenisse
Viggo Waas - De meestervoorspeller
DNK, Assen
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Yora Rienstra - UP
Perron-3, Rosmalen
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Echt Gebeurd op Reis
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DNK, Assen
20:00
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Alex Agnew - Be careful what you wish for
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Marc van Gestel / Oscar Smith / Paul London / Samir Fighil / Tom Sligt
De Buitenpoort, Huissen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Marjolijn van Kooten - Ongestoord
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Meerpaal, Dronten
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 17 januari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Onze Henry
Singer Theater, Laren
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg