Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Anna theater
Helmond
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater Bellevue
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Koornbeurs
Franeker
Het Evertshuis
Bodegraven
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Boodschap
Rijen
Theater aan de Schie
Schiedam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
Theaterpand Weesp
Weesp
Papenstraattheater
Zwolle
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
DeLaMar
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Figi Theater
Zeist
Theater de Kom
Nieuwegein
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Hof 88
Almelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Zuidplein
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Willem
Papendrecht
Spant!
Bussum
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterhotel Almelo
Almelo
DeMess
Naarden
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Pas
Heesch
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Kampanje
Den Helder
De Maagd
Bergen op Zoom
Leidse Schouwburg
Leiden
Veluvine
Nunspeet
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Weijer
Boxmeer
zaterdag 27 oktober 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Reggehof, Goor
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Sneek, Sneek
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Anna theater, Helmond
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Kei, Reusel
zondag 28 oktober 2018
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater PePijn, Den Haag
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:00
Purper - Purper's Passie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
16:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
PUURGELUL 27 met o.a. Sjaak Bral, Martijn Koning, Jeroen Leenders en B
Paard, Den Haag
dinsdag 30 oktober 2018
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Mythe, Goes
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agnietenhof, Tiel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 31 oktober 2018
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Koornbeurs, Franeker
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Evertshuis, Bodegraven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Hof 88, Almelo
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Boodschap, Rijen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan de Schie, Schiedam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lampegiet, Veenendaal
René van Meurs - Ik beloof niks
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Theaterpand Weesp, Weesp
Jan Beuving - Rotatie
Papenstraattheater, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Domijnen, Sittard
Purper - Purper's Passie
Theater aan de Schie, Schiedam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Martijn Kardol Bang
Meervaart, Amsterdam
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Posttheater, Arnhem
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
donderdag 01 november 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Figi Theater, Zeist
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Ploeg Ultimatum
Junushoff Theater, Wageningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hof 88, Almelo
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Lochem, Lochem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Wilminktheater, Enschede
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Laureij
Spant!, Bussum
Matroesjka - Brainwash
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theaterhotel Almelo, Almelo
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
DeMess, Naarden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Leest, Waalwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. De Pas, Heesch
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Purper - Purper's Passie
Theater de Kampanje, Den Helder
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Maagd, Bergen op Zoom
Yentl en de Boer - Magie
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet
Hadewych Minis - Minis Plus
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Bert Visscher
Agnietenhof, Tiel
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Weijer, Boxmeer