Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Toegift
Den Hoorn
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Figi Theater
Zeist
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
De Meerpaal
Dronten
00:00
Orpheus
Apeldoorn
De Molenberg
Delfzijl
Munttheater
Weert
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Groene Engel
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Sneek
Sneek
Theater de Schalm
Veldhoven
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Kolk
Assen
Theater PePijn
Den Haag
S.C.C. De Enck
Oirschot
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schaffelaartheater
Barneveld
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Grenedeer
Gronsveld
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
C.C. Zundert
Zundert
Veluvine
Nunspeet
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Beun
Heiloo
17:00
La Madeleine
Brussel
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Markant Uden
Uden
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Het Trefpunt
Warmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Ludens
Voorburg
Fransche School Culemborg
Culemborg
Agora Theater Druten
Druten
Dorpshuis De Drijscheer
Alteveer
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kattendans
Bergeijk
BREStheater
Brielle
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Kennemer Theater
Beverwijk
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
DeMess
Naarden
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
De Zwaan
Uitgeest
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kom
Nieuwegein
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
donderdag 25 oktober 2018
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Toegift, Den Hoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Laureij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Figi Theater, Zeist
Johan Goossens - Vlam
Theater De Storm, Winterswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meerpaal, Dronten
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Orpheus, Apeldoorn
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Molenberg, Delfzijl
Yentl en de Boer - Magie
Munttheater, Weert
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Purper - Purper's Passie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Golden Palace - WO-MAN
Groene Engel, Oss
vrijdag 26 oktober 2018
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Sneek, Sneek
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Schalm, Veldhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Walhalla, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
De Schattelijn, Geertruidenberg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kolk, Assen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tineke Schouten - Highlights
Schaffelaartheater, Barneveld
Lebbis - De Bovengrens
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Johan Goossens - Vlam
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Oldenhermanns - UNSEXED
Posttheater, Arnhem
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schaffelaartheater, Barneveld
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Grenedeer, Gronsveld
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Zundert, Zundert
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Veluvine, Nunspeet
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Breek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Beun, Heiloo
17:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
19:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
20:00
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
20:30
Purper - Purper's Passie
De Speeldoos, Vught
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Stadstheater Arnhem, Arnhem
zaterdag 27 oktober 2018
Ton Kas - Kakmaker
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Trefpunt, Warmond
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Ludens, Voorburg
Kiki Schippers - Waar
Fransche School Culemborg, Culemborg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Druten, Druten
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis De Drijscheer, Alteveer
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Zaantheater, Zaandam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Pand, Gorinchem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Diligentia, Den Haag
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Smeltkroes, Maarheeze
Tineke Schouten - Highlights
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lebbis - De Bovengrens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rayen Panday - Fenomeen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kattendans, Bergeijk
Patrick Laureij
BREStheater, Brielle
Matroesjka - Brainwash
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Goossens - Vlam
Fidei et Arti, Oudenbosch
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
DeMess, Naarden
00:00
Howard Komproe - Live on stage
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Zwaan, Uitgeest
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Boerderij, Huizen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater De Veste, Delft
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parktheater, Eindhoven
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Willem, Papendrecht
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kom, Nieuwegein
Maartje & Kine - Vibrato
Chassé Theater, Breda
20:00
Jimmy Carr
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen