Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Café de Griffioen
IJmuiden
20:15
Dok6
Panningen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Veste
Delft
Vestzaktheater
Son
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Carrousel
Ommen
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Luctor et Emergo
Rilland
Posthuis Theater
Heerenveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Chassé Theater
Breda
Strandpaviljoen Aloha
Velsen-Noord
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Vestzaktheater
Son
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kunstgreep
Oostzaan
Sense
Dokkum
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
Goudse Schouwburg
Gouda
Singer Theater
Laren
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Idea
Soest
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Agnietenhof
Tiel
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Figi Theater
Zeist
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Chassé Theater
Breda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
donderdag 26 september 2019
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. De Pas, Heesch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
Best of... Ton Kas
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Lama's
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Café de Griffioen, IJmuiden
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Dok6, Panningen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Stacey Esajas - SOEP!
Werftheater, Utrecht
vrijdag 27 september 2019
Sara Kroos - Verte
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Vestzaktheater, Son
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Carrousel, Ommen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Jan van Besouw, Goirle
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Luctor et Emergo, Rilland
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Posthuis Theater, Heerenveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Strandpaviljoen Aloha, Velsen-Noord
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Lama's
Martiniplaza, Groningen
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Edson Da Graça - Wakker
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Koningshof, Maassluis
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Vestzaktheater, Son
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Posttheater, Arnhem
zaterdag 28 september 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Stoep, Spijkenisse
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Deventer Schouwburg, Deventer
Sara Kroos - Verte
De Kunstgreep, Oostzaan
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Sense, Dokkum
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Kennemer Theater, Beverwijk
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theaterpand Weesp, Weesp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Goudse Schouwburg, Gouda
De Patrizanen - Het leven an sich
Singer Theater, Laren
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Idea, Soest
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Ludens, Voorburg
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
BaronTheater, Opende
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Posttheater, Arnhem
Max van den Burg - Paasbest
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Aan de Slinger, Houten
zondag 29 september 2019
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:00
Paul Merton
Meervaart, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Liza Treyger
Boom Chicago, Amsterdam
dinsdag 01 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 02 oktober 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Patrizanen - Het leven an sich
Figi Theater, Zeist
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
De Lama's
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Howard Komproe - Life On Stage
Flint, Amersfoort
20:15
Cabarestafette
De Muze, Noordwijk
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen