Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Venray
Venray
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
C.C. De Kinkel
Bemmel
C.C. De Stringe
Vichte
C.C. Myllesweerd
Mill
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meenthe
Steenwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Den Bolder
Waspik
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Cultura
Ede
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
AINSI
Maastricht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Reggehof
Goor
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
Witte Theater
IJmuiden
Agnietenhof
Tiel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Munttheater
Weert
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Cardo
Groesbeek
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Skâns
Gorredijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Kolk
Assen
Theater de Spiegel
Zwolle
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Almere
Almere
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 08 april 2017
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Venray, Venray
André Manuel - De Onzen
Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C.C. De Kinkel, Bemmel
William Boeva - Reset
C.C. De Stringe, Vichte
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
C.C. Myllesweerd, Mill
Niet Schieten! - Kusje erop!
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Den Bolder, Waspik
Micha Wertheim - Iemand Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Enge Buren - Ruk!
Cultura, Ede
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Eric van Sauers - Werkvoorstelling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
AINSI, Maastricht
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
zondag 09 april 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Reggehof, Goor
14:30
Mini & Maxi
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
maandag 10 april 2017
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Agnietenhof, Tiel
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Flint, Amersfoort
dinsdag 11 april 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Stoep, Spijkenisse
Mike Boddé - De Geurige Man
Witte Theater, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht
Agnietenhof, Tiel
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Flint, Amersfoort
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Parktheater, Eindhoven
woensdag 12 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochen Otten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Even goede vrienden
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
ATLAS Theater, Emmen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Scheldetheater, Terneuzen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
George van Houts - Kom Plot
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Ali B - Je Suis Ali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Omval, Diemen
De Jong & Van Santen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 13 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schaffelaartheater, Barneveld
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Even goede vrienden
Munttheater, Weert
Martijn Koning - Koning van de Lach
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Cardo, Groesbeek
André Manuel - De Onzen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Matroesjka - Brainwash
De Skâns, Gorredijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater aan de Schie, Schiedam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Kolk, Assen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Spiegel, Zwolle
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Iemand Anders
De Oosterpoort, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parktheater, Eindhoven