Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Reggehof
Goor
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Singer
Rijkevorsel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater 't Speelhuis
Helmond
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Simplon
Groningen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Concordia
Haastrecht
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Willem
Papendrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Markant Uden
Uden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cultura
Ede
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
Posttheater
Arnhem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Parktheater
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Den Herd
Bladel
Theater De Lievekamp
Oss
De Molenberg
Delfzijl
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Chassé Theater
Breda
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Perron-3
Rosmalen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Zaantheater
Zaandam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kattendans
Bergeijk
ATLAS Theater
Emmen
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Sneek
Sneek
Het Kielzog
Hoogezand
Chassé Theater
Breda
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
dinsdag 12 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Reggehof, Goor
woensdag 13 december 2017
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Singer, Rijkevorsel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Stefano Keizers - Erg heel
De Meenthe, Steenwijk
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om alles
ATLAS Theater, Emmen
Jan Beuving - Raaklijn
Theater de Koornbeurs, Franeker
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Comedy Night: Harry Glotzbach / Kristel Zweers / Marlon Kicken / Vince
Simplon, Groningen
donderdag 14 december 2017
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Concordia, Haastrecht
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Schalm, Veldhoven
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - De Afterparty
Markant Uden, Uden
Ton Kas - Kakmaker
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Parktheater, Eindhoven
20:00
De lief en leed tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Sjaak Bral
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Zonder verdoving
Theater Sneek, Sneek
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cultura, Ede
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 15 december 2017
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Perron-3, Rosmalen
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Vlam
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Parktheater, Eindhoven
Fuad Hassen - Held
De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Den Herd, Bladel
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Spot
De Molenberg, Delfzijl
Jan Beuving - Raaklijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Druten, Druten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Storm, Winterswijk
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:30
Brainwash
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 16 december 2017
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Veur Theater, Leidschendam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Johan Goossens - Vlam
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Emilio Guzman - Kom dan!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Richard Groenendijk - Om alles
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Spot
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Leon van der Zanden - Kameleon
Posttheater, Arnhem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kattendans, Bergeijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
ATLAS Theater, Emmen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Sneek, Sneek
Piepschuim
Het Kielzog, Hoogezand
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Danny Cordromp
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch