Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Domijnen
Sittard
De Muze
Noordwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Spiegel
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
CineCity
Vlissingen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Junushoff Theater
Wageningen
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
DeLaMar
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Parnassos
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Het Poorthuis
Peer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Oosterpoort
Groningen
Deventer Schouwburg
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Venray
Venray
maandag 13 maart 2017
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 14 maart 2017
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kommil Foo - Schoft
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Watskeburt?! - de musical
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
20:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 15 maart 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
De Domijnen, Sittard
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theaterhotel Almelo, Almelo
André Manuel - De Onzen
Fulcotheater, IJsselstein
Kommil Foo - Schoft
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Volle Bloei
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochen Otten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Teeuwen - Echte Rancune
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Matroesjka - Brainwash
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Zaantheater, Zaandam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Ali B - Je Suis Ali
CineCity, Vlissingen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Hoftheater, Raalte
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Posttheater, Arnhem
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
donderdag 16 maart 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Junushoff Theater, Wageningen
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Ogterop, Meppel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marc-Marie Huijbregts
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Sleutelmoment
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bloemen - Volle Bloei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Marjolijn van Kooten - Paniek
Kennemer Theater, Beverwijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Spot
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Matroesjka - Brainwash
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Jandino Asporaat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Watskeburt?! - de musical
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Zaantheater, Zaandam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater De Kolk, Assen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 17 maart 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Lievekamp, Oss
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
René van Meurs - Even goede vrienden
DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Matroesjka - Brainwash
C.C. Parnassos, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
William Boeva - Reset
C.C. Het Poorthuis, Peer
Kommil Foo - Schoft
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bloemen - Volle Bloei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Kielzog, Hoogezand
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Venray, Venray