Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Hof in Salland
Raalte
Drommedaris
Enkhuizen
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Kielzog
Hoogezand
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Spant!
Bussum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Werftheater
Utrecht
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Singer Theater
Laren
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. De Steenoven
Herzele
Zaantheater
Zaandam
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Meervaart
Amsterdam
dinsdag 28 februari 2017
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Matroesjka - Brainwash
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Werftheater, Utrecht
woensdag 01 maart 2017
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Rietveld Theater, Delft
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Posttheater, Arnhem
donderdag 02 maart 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Fulcotheater, IJsselstein
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Hof in Salland, Raalte
Matroesjka - Brainwash
Drommedaris, Enkhuizen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochen Otten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
William Boeva - Reset
De Singer, Rijkevorsel
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Philippe Geubels
Zaantheater, Zaandam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Weverij, Zierikzee
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Omval, Diemen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Chassé Theater, Breda
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
vrijdag 03 maart 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kirsten van Teijn - Zalf
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
George van Houts - Kom Plot
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
Matroesjka - Brainwash
Kennemer Theater, Beverwijk
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Het Kielzog, Hoogezand
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schaffelaartheater, Barneveld
Daniël Arends - De Afterparty
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Meerpaal, Dronten
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Diederik van Vleuten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Dialoog, Ermelo
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Spant!, Bussum
Philippe Geubels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Oldenosborn - #Life
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Werftheater, Utrecht
zaterdag 04 maart 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
Wesopa Weesp, Weesp
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Singer Theater, Laren
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Agora Theater Lelystad, Lelystad
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
William Boeva - Reset
C.C. De Steenoven, Herzele
Tineke Schouten - T-splitsing
Zaantheater, Zaandam
Niet Schieten! - Kusje erop!
Flint, Amersfoort
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Agnietenhof, Tiel
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Philippe Geubels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Meervaart, Amsterdam