Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Winsinghhof
Roden
Dok6
Panningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Rietveld Theater
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. 't Gasthoes
Horst
Podium 36
Leeuwarden
Wesopa Weesp
Weesp
De Weijer
Boxmeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Schouwburg Venray
Venray
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. Parnassos
Utrecht
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Toestanden op Podium
Bemmel
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Tuin
Leusden
S.C.C. De Enck
Oirschot
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Griffioen
Amstelveen
Wilminktheater
Enschede
De Meerpaal
Dronten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Parktheater
Eindhoven
C.C. Deurne
Deurne
De Schattelijn
Geertruidenberg
Het Veur Theater
Leidschendam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De Klameare
Workum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Mozaïek
Zuidlaren
15:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Floralis
Lisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Klooster
Woerden
donderdag 04 oktober 2018
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zalencentrum de Treemter, Balk
19:30
Leon van der Zanden - Kameleon
HAN Campustheater, Nijmegen
19:30
David Cross
Melkweg, Amsterdam
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 05 oktober 2018
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Sounds Niets te verliezen
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Orpheus, Apeldoorn
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Winsinghhof, Roden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Dok6, Panningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Matroesjka - Brainwash
Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Laureij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lebbis - De Bovengrens
De Kunstgreep, Oostzaan
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Ludens, Voorburg
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kom, Nieuwegein
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. 't Gasthoes, Horst
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium 36, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wesopa Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Weijer, Boxmeer
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochen Otten - Troosten
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Parnassos, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cultura, Ede
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Emilio Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zaterdag 06 oktober 2018
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Toestanden op Podium, Bemmel
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Schalm, Veldhoven
Matroesjka - Brainwash
Theater De Tuin, Leusden
Bert Gabriels - Gelukzoeker
S.C.C. De Enck, Oirschot
Patrick Laureij
Agora Theater Druten, Druten
René van Meurs - Ik beloof niks
Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Fenomeen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Parktheater, Eindhoven
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Deurne, Deurne
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Schattelijn, Geertruidenberg
Alex Ploeg Ultimatum
Het Veur Theater, Leidschendam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. De Klameare, Workum
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Troosten
De Kattendans, Bergeijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agnietenhof, Tiel
Emilio Guzman - Kom dan!
Zaantheater, Zaandam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Purper - Purper's Passie
De Reggehof, Goor
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zondag 07 oktober 2018
Matroesjka - Brainwash
Theater Mozaïek, Zuidlaren
15:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Agora Theater Druten, Druten
maandag 08 oktober 2018
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij
Theater Floralis, Lisse
Yentl en de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 09 oktober 2018
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Het Klooster, Woerden