Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Wilminktheater
Enschede
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
Theater Ins Blau
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
C-Mine
Genk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Chassé Theater
Breda
Posttheater
Arnhem
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Diligentia
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Spiegel
Zwolle
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Veste
Delft
C.C. Stroud
Putten
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Spil
Roeselare
Musis
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Schalm
Veldhoven
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Figi Theater
Zeist
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Veluvine
Nunspeet
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posttheater
Arnhem
De Reggehof
Goor
woensdag 30 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie & Silvester - Wie?!
Wilminktheater, Enschede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Bussel, Oosterhout
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Matroesjka - Brainwash
Theater Ins Blau, Leiden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Orpheus, Apeldoorn
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parktheater, Eindhoven
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Martien van Doorne, Deurne
donderdag 31 januari 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Koornbeurs, Franeker
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C-Mine, Genk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich
Theater aan de Schie, Schiedam
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Chassé Theater, Breda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Diligentia, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Louise Korthals - Alles is er
De Maagd, Bergen op Zoom
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
René van Meurs - Ik beloof niks
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Matroesjka - Brainwash
C.C. Stroud, Putten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schaffelaartheater, Barneveld
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater PePijn, Den Haag
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Oeloek - Droeftoeters
De Muze, Noordwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Spil, Roeselare
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Musis, Arnhem
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Schalm, Veldhoven
Maartje & Kine - Vibrato
ATLAS Theater, Emmen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kappen, Haaksbergen
Thomas Acda - Motel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Comedy Night 31 jan
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:30
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 01 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
De Partizanen - Het leven an sich
Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochen Otten - Troosten
Kennemer Theater, Beverwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kiki Schippers - Waar
Figi Theater, Zeist
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Het Park, Hoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Hengelo, Hengelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Veluvine, Nunspeet
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Arie & Silvester - Wie?!
Chassé Theater, Breda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Posthuis Theater, Heerenveen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Luctor et Emergo, Rilland
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
De Reggehof, Goor