Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Martiniplaza
Groningen
21:30
De Mattelier
Groenlo
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:00
Meervaart
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
16:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg Het Park
Hoorn
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Meervaart
Amsterdam
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Idea
Soest
Deventer Schouwburg
Deventer
Musis
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:30
Markant Uden
Uden
19:30
Het Diekhuus
Middelharnis
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:30
Markant Uden
Uden
21:30
Het Diekhuus
Middelharnis
Zaantheater
Zaandam
G.C. Tentakel
Zonhoven
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Kulturhus
Denekamp
19:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Theater De Veste
Delft
Meervaart
Amsterdam
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Markant Uden
Uden
19:30
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
19:30
Het Klooster
Woerden
19:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Wilminktheater
Enschede
21:15
De Meerpaal
Dronten
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Markant Uden
Uden
21:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
21:30
Het Klooster
Woerden
22:00
Theater Bellevue
Amsterdam
22:00
Theater De Veste
Delft
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Wilminktheater
Enschede
Wesopa Weesp
Weesp
Flint
Amersfoort
Theater Aan de Slinger
Houten
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:00
Flint
Amersfoort
19:00
Theater De Veste
Delft
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
zaterdag 26 september 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
21:30
Enge Buren - Basta!
De Mattelier, Groenlo
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:00
Lucinda Sedoc - Lekker lang Luusje
Meervaart, Amsterdam
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 27 september 2020
Man, man, man, de Podcast
ATLAS Theater, Emmen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
16:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
maandag 28 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
dinsdag 29 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Korrel Zout
ECI Cultuurfabriek, Roermond
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
chasse comedy club
Mezz, Breda
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Chassé Comedy Club
Chassé Theater, Breda
woensdag 30 september 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Idea, Soest
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Deventer Schouwburg, Deventer
George & Eran - George & Eran worden racisten
Musis, Arnhem
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Het Diekhuus, Middelharnis
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Het Parochiehuis, Delden
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Het Diekhuus, Middelharnis
donderdag 01 oktober 2020
Man, man, man, de Podcast
Zaantheater, Zaandam
William Boeva - B30VA
G.C. Tentakel, Zonhoven
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Theater de Bussel, Oosterhout
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Kulturhus, Denekamp
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
19:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
19:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
20:00
75 ‘dat Kun Je Wel Zien Dat Is Hij’ - Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Comedy Café
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Comedyclub Almere XL
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Mimik, Deventer
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
22:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
vrijdag 02 oktober 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Wesopa Weesp, Weesp
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater Aan de Slinger, Houten
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Piepschuim - Grote Woorden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:00
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle