Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kattendans
Bergeijk
Diligentia
Den Haag
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
DeMess
Naarden
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Purmaryn
Purmerend
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Weijer
Boxmeer
De Maaspoort
Venlo
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Spant!
Bussum
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
Agnietenhof
Tiel
Hoftheater
Raalte
Theater Ludens
Voorburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Deurne
Deurne
Deventer Schouwburg
Deventer
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Omval
Diemen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Meerpaal
Dronten
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Arto Theater
Schoonhoven
Posttheater
Arnhem
Het Kielzog
Hoogezand
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
DNK
Assen
00:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
C.C. De Kei
Reusel
00:00
Theater Concordia
Haastrecht
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Huiskamer
Weert
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
Chassé Theater
Breda
Het Evertshuis
Bodegraven
BREStheater
Brielle
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Floralis
Lisse
Bon theater
Medemblik
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Ludens
Voorburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
vrijdag 12 oktober 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kattendans, Bergeijk
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
DeMess, Naarden
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
René van Meurs - Ik beloof niks
De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Fenomeen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Lebbis - De Bovengrens
Spant!, Bussum
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Posttheater, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Klooster, Woerden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Storm, Winterswijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
Arie & Silvester - Wie?!
Hoftheater, Raalte
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Ludens, Voorburg
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Deurne, Deurne
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fransche School Culemborg, Culemborg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten - Troosten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Veur Theater, Leidschendam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Floralis, Lisse
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
De Meerpaal, Dronten
zaterdag 13 oktober 2018
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Posttheater, Arnhem
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Breek
Arto Theater, Schoonhoven
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Kielzog, Hoogezand
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
DNK, Assen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Kei, Reusel
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Concordia, Haastrecht
Sounds Niets te verliezen
Parktheater, Eindhoven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Verwachting, Ritthem
Howard Komproe - Live on stage
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Schalm, Veldhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Huiskamer, Weert
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Vlam
De Smeltkroes, Maarheeze
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Leest, Waalwijk
Matroesjka - Brainwash
Het Klooster, Woerden
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Chassé Theater, Breda
Patrick Laureij
Het Evertshuis, Bodegraven
René van Meurs - Ik beloof niks
BREStheater, Brielle
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Omval, Diemen
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Louise Korthals - Alles is er
Theaterpand Weesp, Weesp
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater 't Pand, Gorinchem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Lochem, Lochem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Den Herd, Bladel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg de Lawei, Drachten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Floralis, Lisse
Martijn Koning - Koning van de dieren
Bon theater, Medemblik
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hofpoort, Coevorden
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Ludens, Voorburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Winsinghhof, Roden