Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Ludens
Voorburg
De Zwaan
Uitgeest
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Junushoff Theater
Wageningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
van Beresteyn
Veendam
Hoftheater
Raalte
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Drommedaris
Enkhuizen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kattendans
Bergeijk
BREStheater
Brielle
Singer Theater
Laren
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Veste
Delft
Schaffelaartheater
Barneveld
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Agnietenhof
Tiel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
DeMess
Naarden
Theater PePijn
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
DeLaMar
Amsterdam
Arto Theater
Schoonhoven
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Willem
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Kom
Nieuwegein
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
De Oosterpoort
Groningen
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Wilminktheater
Enschede
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
Theater Ins Blau
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schuur
Haarlem
vrijdag 25 januari 2019
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Ludens, Voorburg
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Sneek, Sneek
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Cabaretvoorstelling Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Katinka Polderman
De Maaspoort, Venlo
20:30
Blind Date Cabaret
Meervaart, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Chassé Theater, Breda
zaterdag 26 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Hoftheater, Raalte
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning van de dieren
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Drommedaris, Enkhuizen
Anne-Marie Jung - Ram
De Harmonie, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bouwkunde, Deventer
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Kattendans, Bergeijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
BREStheater, Brielle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Singer Theater, Laren
Louise Korthals - Alles is er
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
Rayen Panday - Fenomeen
Schaffelaartheater, Barneveld
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
René van Meurs - Ik beloof niks
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Agnietenhof, Tiel
Stefano Keizers - Erg Heel
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
DeMess, Naarden
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Maagd, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Arto Theater, Schoonhoven
William Boeva - Reset
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Meervaart Studio Comedy Café #36
Meervaart, Amsterdam
20:00
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Perron-3, Rosmalen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Anna & Lisa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater De Verbeelding, Purmerend
zondag 27 januari 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Maartje & Kine - Vibrato
De Kleine Willem, Enschede
maandag 28 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 29 januari 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 30 januari 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Henry van Loon - Onze Henry
Cultura, Ede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Leest, Waalwijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Deurne, Deurne
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kiki Schippers - Waar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Zaantheater, Zaandam
Alex Ploeg Ultimatum
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie & Silvester - Wie?!
Wilminktheater, Enschede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Bussel, Oosterhout
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Matroesjka - Brainwash
Theater Ins Blau, Leiden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Orpheus, Apeldoorn
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parktheater, Eindhoven
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem