Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Sense
Dokkum
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
Goudse Schouwburg
Gouda
Singer Theater
Laren
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Idea
Soest
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Agnietenhof
Tiel
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Figi Theater
Zeist
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Chassé Theater
Breda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Scheldetheater
Terneuzen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
De Molenberg
Delfzijl
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Sneek
Sneek
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Munttheater
Weert
20:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Zaantheater
Zaandam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Floralis
Lisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
De Molenberg
Delfzijl
00:00
DeMess
Naarden
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Acropolis
Megen
Theater Kulturhus
Borne
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Scheldetheater
Terneuzen
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bouwkunde
Deventer
HAL60
Roelofarendsveen
Kantine Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
zaterdag 28 september 2019
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Sense, Dokkum
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Kennemer Theater, Beverwijk
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theaterpand Weesp, Weesp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Goudse Schouwburg, Gouda
De Patrizanen - Het leven an sich
Singer Theater, Laren
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Idea, Soest
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Ludens, Voorburg
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
BaronTheater, Opende
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Posttheater, Arnhem
Max van den Burg - Paasbest
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Aan de Slinger, Houten
zondag 29 september 2019
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:00
Paul Merton
Meervaart, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Liza Treyger
Boom Chicago, Amsterdam
dinsdag 01 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 02 oktober 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Patrizanen - Het leven an sich
Figi Theater, Zeist
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
De Lama's
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Howard Komproe - Life On Stage
Flint, Amersfoort
20:15
Cabarestafette
De Muze, Noordwijk
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 03 oktober 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Onze Henry
Schaffelaartheater, Barneveld
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Theater Zinin, Nijverdal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Schattelijn, Geertruidenberg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Storm, Winterswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Lama's
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Urbanus
Munttheater, Weert
20:00
Comedy Night bij café The Jack
The Jack, Eindhoven
20:15
Ton Kas - Best of Ton
Cultura, Ede
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Idea, Soest
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Groot Succes 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
vrijdag 04 oktober 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Floralis, Lisse
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Cultura, Ede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DeMess, Naarden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Acropolis, Megen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Kulturhus, Borne
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Patrizanen - Het leven an sich
Scheldetheater, Terneuzen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Goudse Schouwburg, Gouda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
HAL60, Roelofarendsveen
Lebbis - De Ervaring
Kantine Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Hengelo, Hengelo