Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
DNK
Assen
Kennemer Theater
Beverwijk
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Chassé Theater
Breda
00:00
Hoftheater
Raalte
Posttheater
Arnhem
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Cultura
Ede
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Ogtent
Duiven
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
De Weijer
Boxmeer
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Koningshof
Maassluis
00:00
Agnietenhof
Tiel
Acropolis
Megen
00:00
De Toegift
Den Hoorn
00:00
Den heuvel
Alphen
00:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Meervaart
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ATLAS Theater
Emmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Bellevue
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Chassé Theater
Breda
00:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kukeleku
Horst
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
15:30
Het Plein
West-Graftdijk
vrijdag 17 januari 2020
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
DNK, Assen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Echt Gebeurd op Reis
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wilminktheater, Enschede
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
00:00
Yora Rienstra - UP
Hoftheater, Raalte
Cameretten - Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Spant!, Bussum
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Enge Buren - BASTA!
De Klif, Nijmegen
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultura, Ede
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Ogtent, Duiven
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Javier Guzman - Guzman
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Diligentia, Den Haag
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Meervaart, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zaantheater, Zaandam
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Posttheater, Arnhem
zaterdag 18 januari 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Trigger
De Weijer, Boxmeer
Murth Mossel - #NoFilter
Theater Hof 88, Almelo
00:00
René van Meurs - Hunkert
Koningshof, Maassluis
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agnietenhof, Tiel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Acropolis, Megen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Toegift, Den Hoorn
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Den heuvel, Alphen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Verbeelding, Purmerend
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
ATLAS Theater, Emmen
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
00:00
Yora Rienstra - UP
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Marjolijn Van Kooten - Ongestoord
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:15
Edson Da Graça - Wakker
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Hoftheater, Raalte
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Posttheater, Arnhem
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zondag 19 januari 2020
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kukeleku, Horst
Leids cabaret festival 2020
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
15:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Plein, West-Graftdijk