Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Werf
Aalst
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Bon theater
Medemblik
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
DeMess
Naarden
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koningshof
Maassluis
Singer Theater
Laren
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kampanje
Den Helder
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Druten
Druten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Spant!
Bussum
Theater De Omval
Diemen
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Pook
Oostknollendam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Muze
Noordwijk
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
P3
Purmerend
16:00
Imperiumtheater
Leiden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
Theaterpand Weesp
Weesp
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Beun
Heiloo
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 12 januari 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Werf, Aalst
Stefano Keizers - Erg Heel
Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Bon theater, Medemblik
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
DeMess, Naarden
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Pand, Gorinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koningshof, Maassluis
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Singer Theater, Laren
Johan Goossens - Vlam
Agnietenhof, Tiel
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Onderdak, Sassenheim
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Toegift, Den Hoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Druten, Druten
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Spant!, Bussum
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Scheldetheater, Terneuzen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jochen Otten - Troosten
Pook, Oostknollendam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Partizanen - Het leven an sich
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
19:00
Haroun
La Madeleine, Brussel
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek
De Maaspoort, Venlo
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Cammeleur, Dongen
20:15
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Cultura, Ede
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
William Boeva - Reset
Perron-3, Rosmalen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 13 januari 2019
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
P3, Purmerend
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Imperiumtheater, Leiden
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Wanda Sykes
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater PePijn, Den Haag
maandag 14 januari 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
dinsdag 15 januari 2019
Stefano Keizers - Erg Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Veste, Delft
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Goudse Schouwburg, Gouda
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Junushoff Theater, Wageningen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 16 januari 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Matroesjka - Brainwash
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Murth Mossel - Pauwer
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Beun, Heiloo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Podium Hoge Woerd, De Meern
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam