Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Speeldoos
Vught
Figi Theater
Zeist
Jan van Besouw
Goirle
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Skâns
Gorredijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
13:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Theater de Beun
Heiloo
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Munttheater
Weert
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. De Klameare
Workum
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Fulcotheater
IJsselstein
Posttheater
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Wilminktheater
Enschede
Munttheater
Weert
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Hof 88
Almelo
vrijdag 02 december 2016
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Agnietenhof, Tiel
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
ATLAS Theater, Emmen
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Hans Liberg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Philippe Geubels
Spant!, Bussum
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
De Grote Improvisatieshow - Ruben van der Meer en Tijl Beckand
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Martijn Koning, Koning van de lach
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Veste, Delft
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Zaantheater, Zaandam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Meerpaal, Dronten
20:30
Oldenosborn - #Life
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Boodschap, Rijen
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kiki Schippers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Speeldoos, Vught
zaterdag 03 december 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Figi Theater, Zeist
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Jan van Besouw, Goirle
Martijn Koning - Koning van de Lach
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Deventer Schouwburg, Deventer
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Kattendans, Bergeijk
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Skâns, Gorredijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Kennemer Theater, Beverwijk
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - Good News Show
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
NUHR
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ali B - Je Suis Ali
De Reggehof, Goor
20:00
Philippe Geubels
Spant!, Bussum
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Mini & Maxi
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Hans Dorrestijn, Het einde is zoek
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Veste, Delft
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Sneek, Sneek
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Fabian Franciscus / Kasper van der Laan / Kees van Amstel
De Flux, Zaandam
20:30
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Patrick Laureij, Dekking Hoog
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Koningshof, Maassluis
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Emilio Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zondag 04 december 2016
13:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Beun, Heiloo
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 06 december 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Munttheater, Weert
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Flint, Amersfoort
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
De Maagd, Bergen op Zoom
Pieter Derks - Spot
C.C. De Klameare, Workum
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
NUHR
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Open Mic
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Fulcotheater, IJsselstein
woensdag 07 december 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Fulcotheater, IJsselstein
René van Meurs - Even goede vrienden
Posttheater, Arnhem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Leidse Schouwburg, Leiden
Minou Bosua - Minoux
De Harmonie, Leeuwarden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - De Onzen
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Munttheater, Weert
Lebbis - Good News Show
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Hof 88, Almelo