Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Hoftheater
Raalte
Martiniplaza
Groningen
19:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Toegift
Den Hoorn
19:30
DeMess
Naarden
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Zwerver
Oostende
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
De Schalm
Westwoud
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:15
Orpheus
Apeldoorn
21:15
DeMess
Naarden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
Hoftheater
Raalte
Martiniplaza
Groningen
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:45
De Toegift
Den Hoorn
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Harmonie
Leeuwarden
De Meenthe
Steenwijk
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. De Kei
Reusel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
De Vroone
Kapelle
Theater Ins Blau
Leiden
14:30
De Speulkoel Anloo
Anloo
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
19:00
Dok6
Panningen
Martiniplaza
Groningen
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:00
De Mattelier
Groenlo
19:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Hofnar
Aalten
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
DeMess
Naarden
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:00
Dok6
Panningen
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
C.C. Deurne
Deurne
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Martiniplaza
Groningen
21:30
De Mattelier
Groenlo
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:00
Meervaart
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
16:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
vrijdag 25 september 2020
19:00
Jandino - Opgefokt
Hoftheater, Raalte
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
19:00
Yentl en de Boer - Kampvuursessies
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Toegift, Den Hoorn
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
DeMess, Naarden
19:30
Enge Buren - Basta!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Chassé Theater, Breda
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Midwestcomedyfest - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Schalm, Westwoud
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:15
Yentl en de Boer - Kampvuursessies
Orpheus, Apeldoorn
21:15
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
DeMess, Naarden
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
Jandino - Opgefokt
Hoftheater, Raalte
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
21:30
Enge Buren - Basta!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:45
Johan Goossens - In het beste geval
De Toegift, Den Hoorn
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Podium Hoge Woerd, De Meern
zaterdag 26 september 2020
Man, man, man, de Podcast
De Harmonie, Leeuwarden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
De Meenthe, Steenwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater Aan de Slinger, Houten
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Kei, Reusel
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Flint, Amersfoort
Martijn Kardol - Welkom
De Vroone, Kapelle
Steef de Jong - SISI BOY
Theater Ins Blau, Leiden
14:30
Garage TDI
De Speulkoel Anloo, Anloo
15:00
Yentl en de Boer
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
17:00
Yentl en de Boer
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
19:00
Jandino - Opgefokt
Dok6, Panningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:00
Enge Buren - Basta!
De Mattelier, Groenlo
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:15
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Theater de Hofnar, Valkenswaard
19:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Lucinda Sedoc - Lekker lang Luusje
Meervaart, Amsterdam
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
De Hofnar, Aalten
20:00
Midwestcomedyfest: Zoe Bizoe - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Chris Verlaan - Man in de Maak
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Daniëlle Schel - OK
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Koningshof, Maassluis
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lisa Loeb - Extase
DeMess, Naarden
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:00
Jandino - Opgefokt
Dok6, Panningen
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
C.C. Deurne, Deurne
21:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:15
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
21:30
Enge Buren - Basta!
De Mattelier, Groenlo
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:00
Lucinda Sedoc - Lekker lang Luusje
Meervaart, Amsterdam
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 27 september 2020
Man, man, man, de Podcast
ATLAS Theater, Emmen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
16:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
maandag 28 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
dinsdag 29 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen