Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
SuperMarkt
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Zaantheater
Zaandam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
C.C. Deurne
Deurne
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Colosseum Dokkum
Dokkum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 14 mei 2011
20:15
NUHR
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Onno Innemee
Diligentia, Den Haag
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
André Manuel
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 15 mei 2011
17:30
Theatergroep Flint
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Speelman & Speelman
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Veldhuis & Kemper
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jörgen Raymann
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 16 mei 2011
20:00
Mannen komen van Mars, Vrouwen van Venus
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 17 mei 2011
Bert Visscher - Afijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Henry van Loon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Hans Dorrestijn
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Freek de Jonge
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 18 mei 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Afijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Tineke Schouten
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Henry van Loon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - 'Buena Vista'
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Gili
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Claudia de Breij
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Schudden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Night of Comedy - News of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Kolder in je kop
SuperMarkt, Den Haag
donderdag 19 mei 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Afijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Herman van Veen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Henry van Loon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Hans Dorrestijn
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
C.C. Deurne, Deurne
20:15
Claudia de Breij
Leidse Schouwburg, Leiden
vrijdag 20 mei 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Afijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Speelman & Speelman
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
20:00
Claudia de Breij
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Herman van Veen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Hans Dorrestijn
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Jandino Asporaat
Flint, Amersfoort
20:00
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Lebbis
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Vincent Geers - Het is Tijd
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Niet Schieten!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Joep Onderdelinden - Nat
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
20:15
Ernesto en Marcellino
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Micha Wertheim
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Veronique Sodano
Theater PePijn, Den Haag
21:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
zaterdag 21 mei 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Colosseum Dokkum, Dokkum
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Maarten Ebbers
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Herman van Veen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Pieter Derks
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Veronique Sodano
Theater PePijn, Den Haag
zondag 22 mei 2011
20:00
Herman van Veen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
maandag 23 mei 2011
20:00
Jorgen Raymann
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rob Schneider
Melkweg, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 24 mei 2011
Bert Visscher - Afijn
Parktheater, Eindhoven