Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Parktheater
Eindhoven
Werftheater
Utrecht
Diligentia
Den Haag
C.C. Parnassos
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Maaspoort
Venlo
DeLaMar
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
Wilminktheater
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Mythe
Goes
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Ledeltheater
Oostburg
Werftheater
Utrecht
Theater Koningsduin
Castricum
Diligentia
Den Haag
De Dillewijn
Ankeveen
Theater De Winsinghhof
Roden
Ons Tejater
Lieshout
Orpheus
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. De Kei
Reusel
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Veluvine
Nunspeet
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater de Bussel
Oosterhout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
DeLaMar
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Muze
Noordwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Filmtheater Luxor
Zutphen
van Beresteyn
Veendam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
donderdag 23 november 2017
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
20:15
Raymi Sambo
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Het Klooster, Woerden
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 24 november 2017
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
C.C. Parnassos, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fuad Hassen - Held
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Maaspoort, Venlo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Spot
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wilminktheater, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Mythe, Goes
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Sjaak Bral
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Ali B - Koorts
Cultura, Ede
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Omval, Diemen
20:30
Piepschuim
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 25 november 2017
Jochen Otten - Troosten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Soundos - Geboren met ervaring
Ledeltheater, Oostburg
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Koningsduin, Castricum
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
De Dillewijn, Ankeveen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Winsinghhof, Roden
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Ons Tejater, Lieshout
Fuad Hassen - Held
Orpheus, Apeldoorn
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Speeldoos, Baarn
Pieter Derks - Spot
C.C. De Kei, Reusel
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Pand, Gorinchem
Jan Beuving - Raaklijn
Schouwburg Odeon, Zwolle
Ali B - Koorts
Veluvine, Nunspeet
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Schattelijn, Geertruidenberg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Bussel, Oosterhout
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Zonder verdoving
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
THE NATION
Figi Theater, Zeist
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Youssef El Mousaoui
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Hofpoort, Coevorden
zondag 26 november 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
20:15
Alex Roeka - En Toen Ineens
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 27 november 2017
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
Jetty Mathurin - De Overdracht
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 28 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
woensdag 29 november 2017
Fuad Hassen - Held
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Filmtheater Luxor, Zutphen
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
Ton Kas - Kakmaker
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Piepschuim
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Martijn Koning - Koning Te Rijk
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Eindejaarsconference 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 30 november 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Junushoff Theater, Wageningen