Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Maaspoort
Venlo
Theater Harderwijk
Harderwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zaantheater
Zaandam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Musis
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. Stroud
Putten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Speeldoos
Baarn
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Speeldoos
Vught
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Schalm
Veldhoven
Fulcotheater
IJsselstein
Singer Theater
Laren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schuur
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Aan de Slinger
Houten
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Sneek
Sneek
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Wilminktheater
Enschede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Muze
Noordwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
dinsdag 29 november 2016
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Oldenosborn - #Life
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Parktheater, Eindhoven
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 30 november 2016
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Zuidplein, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Minou Bosua - Minoux
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Harderwijk, Harderwijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Daglicht
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
NUHR
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Wilminktheater, Enschede
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Musis, Arnhem
donderdag 01 december 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Stroud, Putten
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Speeldoos, Baarn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - JABROER
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Speeldoos, Vught
André Manuel - De Onzen
De Meenthe, Steenwijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Schalm, Veldhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Fulcotheater, IJsselstein
Daniël Arends - De Afterparty
Singer Theater, Laren
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schuur, Haarlem
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien en Bianca, Gaat het nog door?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Domijnen, Sittard
20:00
Martijn Koning
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Markant Uden, Uden
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Weijer, Boxmeer
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weverij, Zierikzee
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Hof 88, Almelo
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 02 december 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Ogterop, Meppel
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater Aan de Slinger, Houten
Kirsten van Teijn - Zalf
Jan van Besouw, Goirle
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Griffioen, Amstelveen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Sneek, Sneek
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - JABROER
Theater de Kom, Nieuwegein
Minou Bosua - Minoux
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Wilminktheater, Enschede
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Muze, Noordwijk
André Manuel - De Onzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Enge Buren - Ruk!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Kattendans, Bergeijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Schalm, Veldhoven
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Purmaryn, Purmerend
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Agnietenhof, Tiel
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
ATLAS Theater, Emmen