Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Spant!
Bussum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Werftheater
Utrecht
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Singer Theater
Laren
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. De Steenoven
Herzele
Zaantheater
Zaandam
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Podium heino
Heino
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Zaantheater
Zaandam
21:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Posthuis Theater
Heerenveen
De Muze
Noordwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Leest
Waalwijk
Het Wennekerpand
Schiedam
DeLaMar
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Catharinakapel
Harderwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
vrijdag 03 maart 2017
20:00
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Diederik van Vleuten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Dialoog, Ermelo
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Spant!, Bussum
Philippe Geubels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Oldenosborn - #Life
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Werftheater, Utrecht
zaterdag 04 maart 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
Wesopa Weesp, Weesp
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Singer Theater, Laren
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Agora Theater Lelystad, Lelystad
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
William Boeva - Reset
C.C. De Steenoven, Herzele
Tineke Schouten - T-splitsing
Zaantheater, Zaandam
Niet Schieten! - Kusje erop!
Flint, Amersfoort
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Agnietenhof, Tiel
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Philippe Geubels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Spant!, Bussum
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Dok6, Panningen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
George van Houts - Kom Plot
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Matroesjka - Brainwash
Podium heino, Heino
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Werftheater, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Zaantheater, Zaandam
21:00
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
De alkeburcht, Roelofarendsveen
zondag 05 maart 2017
Marc-Marie Huijbregts
Parktheater, Eindhoven
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 06 maart 2017
Marc-Marie Huijbregts
Parktheater, Eindhoven
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Goudse Schouwburg, Gouda
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 07 maart 2017
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Leidse Schouwburg, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Marc-Marie Huijbregts
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Schoft
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Volle Bloei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
14:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Meerpaal, Dronten
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Fulcotheater, IJsselstein
woensdag 08 maart 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posthuis Theater, Heerenveen
René van Meurs - Even goede vrienden
De Muze, Noordwijk
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theaterhotel Almelo, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Het Wennekerpand, Schiedam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Marjolijn van Kooten - Paniek
Catharinakapel, Harderwijk
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater de Kampanje, Den Helder
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Junushoff Theater, Wageningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Schalm, Veldhoven