Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Werftheater
Utrecht
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Musis
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Arto Theater
Schoonhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater RhederArt
Dieren
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Kolk
Assen
Parkgebouw
Rijssen
Chassé Theater
Breda
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Flint
Amersfoort
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Cinema Walburg
Hamont-Achel
De Kleine Willem
Enschede
De Kattendans
Bergeijk
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Spil
Roeselare
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
De Meerpaal
Dronten
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 19 februari 2016
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Nuenen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Het Klooster, Woerden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Jan van Besouw, Goirle
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:30
Appels met Peren
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Kolk, Assen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
21:00
André Manuel
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 20 februari 2016
Martin Simek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Alex Roeka - Voort!
Musis, Arnhem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van Kooten
De Oosterpoort, Groningen
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Schuur, Zevenbergen
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Arto Theater, Schoonhoven
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater RhederArt, Dieren
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Kolk, Assen
Nathalie Baartman - Louter
Parkgebouw, Rijssen
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Dok6, Panningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kennemer Theater, Beverwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Ruchte, Someren
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Harrie Jekkers & Jeroen van Merwijk - Als we zo vrij mogen zijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
André Manuel
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Trio Giphart / Chabot
Flint, Amersfoort
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
zondag 21 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kleine Willem, Enschede
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Kattendans, Bergeijk
14:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 22 februari 2016
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 23 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Spil, Roeselare
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
woensdag 24 februari 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Schie, Schiedam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Parktheater, Eindhoven
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 25 februari 2016
Soundos - Geboren met ervaring
De Meerpaal, Dronten
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C Warenar, Wassenaar
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam