Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Drommedaris
Enkhuizen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater 't Pand
Gorinchem
De Domijnen
Sittard
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Belgica
Dendermonde
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater De Veste
Delft
Theater de Beun
Heiloo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Klein Theater
Dinxperlo
Parktheater
Eindhoven
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Comedy Cafe
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Boerderij
Huizen
De Maaspoort
Venlo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Klooster
Woerden
vrijdag 30 maart 2018
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Percossa - BAM!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Flint, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Spant!, Bussum
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Meervaart, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Zaantheater, Zaandam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Tijd voor een trio
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 31 maart 2018
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Drommedaris, Enkhuizen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Veur Theater, Leidschendam
Soundos - Niets te verliezen
Theater 't Pand, Gorinchem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Domijnen, Sittard
Johan Goossens - Vlam
Kennemer Theater, Beverwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Belgica, Dendermonde
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Spot
Theater de Beun, Heiloo
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning te rijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - De Onzen
Klein Theater, Dinxperlo
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Allochtonen lachen niet comedy show
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Piepschuim
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Dorine Wiersma
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Mike Boddé / Mike Del Ferro - Mike Kwadraat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 01 april 2018
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:30
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Beauforthuis, Austerlitz
dinsdag 03 april 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 04 april 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Junushoff Theater, Wageningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Boerderij, Huizen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Schalm, Veldhoven
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
George van Houts - Kom Plot
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zonder verdoving
Chassé Theater, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
20:30
Echte Liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 05 april 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
ATLAS Theater, Emmen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Kunstgreep, Oostzaan
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten - Troosten
Theater De Leest, Waalwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Het Klooster, Woerden