Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Crea
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Reggehof
Goor
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
Theater 't Onderdak
Sassenheim
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
00:00
Spant!
Bussum
00:00
De Meerpaal
Dronten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Posttheater
Arnhem
van Beresteyn
Veendam
De Meenthe
Steenwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Maaspoort
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
00:00
Bon theater
Medemblik
00:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
Wesopa Weesp
Weesp
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Leest
Waalwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Eendracht
Gemert
donderdag 30 januari 2020
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Mythe, Goes
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Dok6, Panningen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Crea, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Pieter Verelst - Amai
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Victor Luis van Es
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meerpaal, Dronten
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
vrijdag 31 januari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Reggehof, Goor
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Verte
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
Rayen Panday - Trigger
Theater 't Onderdak, Sassenheim
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Omval, Diemen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Kantine Walhalla, Rotterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Spant!, Bussum
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Meerpaal, Dronten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
van Beresteyn, Veendam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meenthe, Steenwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Agnietenhof, Tiel
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
20:00
Arne de Wit / Carla Wijnen / Miriam Wijnen
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Figi Theater, Zeist
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Anuar - EERLIJK
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
zaterdag 01 februari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Trigger
Theater Ludens, Voorburg
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Bon theater, Medemblik
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Storm, Winterswijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wesopa Weesp, Weesp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Harmonie, Leeuwarden
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Fresku - Voordat het te laat is
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Eendracht, Gemert