Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Winsinghhof
Roden
De Kattendans
Bergeijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Den Herd
Bladel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Zinin
Nijverdal
Theater aan de Schie
Schiedam
Zaantheater
Zaandam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Koornbeurs
Franeker
Deventer Schouwburg
Deventer
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
C.C. Myllesweerd
Mill
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Dialoog
Ermelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Beun
Heiloo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. De Kei
Reusel
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Boodschap
Rijen
Diligentia
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Maaspoort
Venlo
Theater de Spiegel
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
donderdag 08 december 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Speeldoos, Baarn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Flint, Amersfoort
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Winsinghhof, Roden
Daniël Arends - De Afterparty
De Kattendans, Bergeijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Oldenosborn - #Life
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Remco Veldhuis
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Philippe Geubels
De Maaspoort, Venlo
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Meervaart, Amsterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 09 december 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater 't Speelhuis, Helmond
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
C.C. Den Herd, Bladel
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Johan Goossens - Daglicht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Zinin, Nijverdal
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater aan de Schie, Schiedam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Tegenwind
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Stoep, Spijkenisse
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Koornbeurs, Franeker
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
Debby Petter - Bed & Breakfast
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Kom, Nieuwegein
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Oosterpoort, Groningen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Scheldetheater, Terneuzen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
C.C. Myllesweerd, Mill
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - De Afterparty
De Dialoog, Ermelo
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Spot
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Nieuwe Kolk, Assen
Watskeburt?! - de musical
Cpunt Theater, Hoofddorp
Philippe Geubels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Enge Buren - Ruk!
Spant!, Bussum
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Maaspoort, Venlo
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Minou Bosua - Bloeiende Maag Minou Bosua speelt...
Flint, Amersfoort
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Hoftheater, Raalte
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Cultura, Ede
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 10 december 2016
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Beun, Heiloo
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
C.C. De Kei, Reusel
Johan Goossens - Daglicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
René van Meurs - Even goede vrienden
De Boodschap, Rijen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Diligentia, Den Haag
Minou Bosua - Minoux
Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - De Afterparty
Podium Hoge Woerd, De Meern
Freek de Jonge - De Peiling
De Maaspoort, Venlo
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Meervaart, Amsterdam