Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
15:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Het Perron
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
C.C. Kadans
Wuustwezel
14:00
Hofman
Utrecht
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Hofman
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
NTGent
Gent
21:00
NTGent
Gent
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
12:00
Noorderlicht
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Vondelpark
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Aardbeientuin
Oene
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
14:00
Houtmansplantsoen
Gouda
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater PePijn
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Bon theater
Medemblik
20:00
Bon theater
Medemblik
De Eendracht
Gemert
Theater de Purmaryn
Purmerend
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater Sneek
Sneek
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Werftheater
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Vestzaktheater
Enschede
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:00
Hofman
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
vrijdag 05 juni 2015
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Da Bounce Comedy Nights | Internationale Top Comedians
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 06 juni 2015
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:15
De LULverhalen 2015 | Howard Komproe e.a.
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Musis, Arnhem
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Meervaart, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Schouwburg Het Park, Hoorn
zondag 07 juni 2015
15:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 09 juni 2015
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
woensdag 10 juni 2015
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 11 juni 2015
Daniël Arends - Carte Blanche
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Perron, Amsterdam
vrijdag 12 juni 2015
Daniël Arends - Carte Blanche
Chassé Theater, Breda
20:00
Javier Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zaterdag 13 juni 2015
20:30
Alex Ploeg / Martijn Koning
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
dinsdag 16 juni 2015
20:00
Greg Shapiro
Hofman, Utrecht
vrijdag 19 juni 2015
20:15
Wolven | Opera Theater Amsterdam
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 20 juni 2015
20:30
Herman in een bakje geitenkwark / Pepijn Schoneveld
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
vrijdag 26 juni 2015
20:00
Intgeniep - Op en haar
C.C. Kadans, Wuustwezel
zondag 28 juni 2015
14:00
Isabel Nolte
Hofman, Utrecht
zaterdag 04 juli 2015
20:30
Kasper van der Laan / Louise Korthals
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
donderdag 09 juli 2015
20:30
Komedie Night
MIDI Tilburg, Tilburg
vrijdag 10 juli 2015
Katinka Polderman
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zaterdag 11 juli 2015
20:30
De Partizanen / Tjeerd Gerritsen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 12 juli 2015
14:00
Café Theater Festival presents: Anti Kater Theater
Hofman, Utrecht
20:00
Javier Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zaterdag 18 juli 2015
20:30
Freek de Jonge / Gebroeders Harteveld & Fretz
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 20 juli 2015
21:00
Mich Walschaerts - Duizend Man Sterk
NTGent, Gent
dinsdag 21 juli 2015
21:00
Raf Walschaerts - Jongen Toch
NTGent, Gent
woensdag 22 juli 2015
20:30
Lebbis
Theaterpand Weesp, Weesp
zaterdag 25 juli 2015
20:30
Yentl en de Boer / Yvonne van den Eerenbeemt
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 01 augustus 2015
20:30
Jeroen Leenders / Matroesjka
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 08 augustus 2015
20:30
Stephanie Louwrier
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
vrijdag 14 augustus 2015
19:30
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
zaterdag 15 augustus 2015
19:30
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 16 augustus 2015
15:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 19 augustus 2015
12:00
Fratelli Fiasco
Noorderlicht, Amsterdam
donderdag 20 augustus 2015
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
vrijdag 21 augustus 2015
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
zaterdag 22 augustus 2015
Johan Goossens - Daglicht
Vondelpark, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Chassé Theater, Breda
20:30
Hanneke Drenth / Johan Goossens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
woensdag 26 augustus 2015
19:30
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 27 augustus 2015
Alex Roeka - Voort!
Aardbeientuin, Oene
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 28 augustus 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 29 augustus 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
zondag 30 augustus 2015
14:00
Carolien Borgers
Houtmansplantsoen, Gouda
20:00
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kampanje, Den Helder
woensdag 02 september 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Walhalla, Rotterdam
donderdag 03 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Huub Stapel - MV²
Fulcotheater, IJsselstein
vrijdag 04 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Huub Stapel - MV²
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Veste, Delft
zaterdag 05 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Nathalie Baartman - Louter
Bon theater, Medemblik
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Bon theater, Medemblik
Mark van de Veerdonk - TOF
De Eendracht, Gemert
zondag 06 september 2015
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater de Purmaryn, Purmerend
maandag 07 september 2015
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
dinsdag 08 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
woensdag 09 september 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
De Weijer, Boxmeer
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
donderdag 10 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Wilminktheater, Enschede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Werftheater, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
vrijdag 11 september 2015
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
20:15
Huub Stapel - MV²
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
André Manuel
Vestzaktheater, Enschede
zaterdag 12 september 2015
Mark van de Veerdonk - TOF
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Parktheater, Eindhoven
20:15
Huub Stapel - MV²
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 13 september 2015
Dorine Wiersma
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
maandag 14 september 2015
17:00
Adrian Minkowicz / David Deery / Emma Wessleus / Neil Robinson
Hofman, Utrecht
André Manuel - Het geval apart
Theater Aan de Slinger, Houten