Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Veste
Delft
15:00
Cultura
Ede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Palethe
Overpelt
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Ins Blau
Leiden
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Spant!
Bussum
Markant Uden
Uden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Martiniplaza
Groningen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
M-Lab
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Agnietenhof
Tiel
Theater De Storm
Winterswijk
J.C. Pardoes
Hoogwoud
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Winsinghhof
Roden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Spant!
Bussum
C.C. Myllesweerd
Mill
Martiniplaza
Groningen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
21:00
Hoftheater
Raalte
Het Kielzog
Hoogezand
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
maandag 21 december 2015
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Agora Theater Lelystad, Lelystad
dinsdag 22 december 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Veste, Delft
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Cultura, Ede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 23 december 2015
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Dolf Jansen - Hardverwarmend (Oudejaars 2015)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Chassé Theater, Breda
zaterdag 26 december 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
zondag 27 december 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
maandag 28 december 2015
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Diligentia, Den Haag
dinsdag 29 december 2015
Cameretten Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Palethe, Overpelt
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Diligentia, Den Haag
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 30 december 2015
Cameretten Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Diligentia, Den Haag
donderdag 31 december 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Diligentia, Den Haag
zaterdag 02 januari 2016
Ton Kas - JABROER
Chassé Theater, Breda
zondag 03 januari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 04 januari 2016
20:00
Najib Amhali
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 05 januari 2016
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 06 januari 2016
Ton Kas - JABROER
Theater De Veste, Delft
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Je Suis Ali
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Barrage
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jan De Wilde
30CC/Schouwburg, Leuven
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Het Musiater, Zevenaar
donderdag 07 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - JABROER
Theaterhotel Almelo, Almelo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Ogterop, Meppel
André Manuel - Het geval apart
Theater Ins Blau, Leiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Meenthe, Steenwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Spant!, Bussum
Mark van de Veerdonk - TOF
Markant Uden, Uden
Nathalie Baartman - Louter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - I Amhali
Martiniplaza, Groningen
19:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
M-Lab, Amsterdam
20:15
Barrage
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Veste, Delft
20:15
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
vrijdag 08 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
Agnietenhof, Tiel
Ton Kas - JABROER
Theater De Storm, Winterswijk
Patrick Laureij - Dekking Hoog
J.C. Pardoes, Hoogwoud
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater Walhalla, Rotterdam
Comedy Kitchen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Winsinghhof, Roden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Spant!, Bussum
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Myllesweerd, Mill
Najib Amhali - I Amhali
Martiniplaza, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Barrage
Theater de Mythe, Goes
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Flint, Amersfoort
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Veste, Delft
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Zaantheater, Zaandam
20:30
André Manuel
Theater Ins Blau, Leiden
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Hoftheater, Raalte
zaterdag 09 januari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Het Kielzog, Hoogezand
Ton Kas - JABROER
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo