Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater Hof 88
Almelo
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
G.C. De Route
Sint-Gillis-Waas
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
C.C. De Borre
Bierbeek
20:00
C.C. De Borre
Bierbeek
20:00
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Martiniplaza
Groningen
20:00
C.C. De Bunder
Moorslede
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Capitole
Gent
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
O.C. Aalbeke
Aalbeke
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Capellenborg Theater
Wijhe
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
C.C. De Borre
Bierbeek
20:00
C.C. De Borre
Bierbeek
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. Genk
Genk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
C.C. Luchtbal
Antwerpen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
C.C. De Beuk
Kortemark
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
donderdag 08 maart 2012
20:30
LOS muziektheater - FCKD
De Meerpaal, Dronten
20:30
Eric Koller: Tryout nieuwe voorstelling
Groene Engel, Oss
vrijdag 09 maart 2012
20:00
Jan Jaap van der Wal
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Het Klooster, Woerden
20:00
Gijs Nillessen - Voor de zekerheid
Theater Hof 88, Almelo
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner
Parktheater, Eindhoven
20:00
Purper - Helden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
G.C. De Route, Sint-Gillis-Waas
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Theo van den Oever - Strooizout
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Flint, Amersfoort
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband
Theater De Omval, Diemen
20:00
Kommil Foo
C.C. De Borre, Bierbeek
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. De Borre, Bierbeek
20:00
Eric Koller
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Posttheater, Arnhem
20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Het Musiater, Zevenaar
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Meervaart, Amsterdam
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Theater de Kampanje, Den Helder
Herman van Veen
Martiniplaza, Groningen
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. De Bunder, Moorslede
20:00
Arjan Ederveen
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Ellen Dikker - Fjord
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Jeroen Leenders
C.C. Het LOO, Tessenderlo
20:00
Thijs Maas - Genade
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Reggehof, Goor
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Markant Uden, Uden
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Richard Groenendijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jörgen Raymann
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Bert Visscher
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Leon van der Zanden
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Najib Amhali
Capitole, Gent
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Sterke Verhalen/ try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
LOS muziektheater - FCKD
De Meerpaal, Dronten
20:30
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Zaantheater, Zaandam
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Girls Comedy Night
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
De Cultuuroptimist
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 10 maart 2012
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
O.C. Aalbeke, Aalbeke
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie Koomen / Edo Brunner
Capellenborg Theater, Wijhe
20:00
Theo van den Oever - Strooizout
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband
BREStheater, Brielle
20:00
Kommil Foo
C.C. De Borre, Bierbeek
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. De Borre, Bierbeek
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. Genk, Genk
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Luchtbal, Antwerpen
Herman van Veen
Martiniplaza, Groningen
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is
Theater Concordia, Enschede
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Arjan Ederveen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Het Klooster, Nuenen
20:00
Thijs van Domburg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
De Dialoog, Ermelo
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Han Solo - Multikul
C.C. De Beuk, Kortemark
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Flint, Amersfoort
20:00
Kristel Zweers - Puur
Posttheater, Arnhem
20:00
Richard Groenendijk
Koningshof, Maassluis
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jörgen Raymann
Theater de Mythe, Goes
20:00
Enge Buren - Reuring
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen