Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
De Muze
Noordwijk
De Spil
Roeselare
Podium Vlieland
Vlieland
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Café De Swartesteegh
Leusden
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Druten
Druten
Figi Theater
Zeist
De Kattendans
Bergeijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
De hoogte
Winsum
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Capellenborg Theater
Wijhe
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Spiegeltheater
Middelburg
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
donderdag 09 april 2015
Henry van Loon | Sluimer
Parktheater, Eindhoven
Buitenstaanders
De Muze, Noordwijk
Hans Liberg - ATTACCA
De Spil, Roeselare
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg
Podium Vlieland, Vlieland
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Daniël Arends - Carte Blanche
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Parktheater, Eindhoven
20:00
Piepschuim - Recept
Orpheus, Apeldoorn
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Maaspoort, Venlo
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Het Klooster, Woerden
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Oeloek - Prille Roest
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Eva Crutzen - Bankzitten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Niet Schieten! - Kusje Erop
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Comedy Inc.
Café De Swartesteegh, Leusden
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Amok
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Lach het weg
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Mark van de Veerdonk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 10 april 2015
Buitenstaanders
Fulcotheater, IJsselstein
Henry van Loon | Sluimer
Agora Theater Druten, Druten
Hans Liberg - ATTACCA
Figi Theater, Zeist
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
De Kattendans, Bergeijk
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - Carte Blanche
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe
Werftheater, Utrecht
20:00
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
De Kattendans, Bergeijk
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Meerpaal, Dronten
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Urbanus Zelf!
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Nathalie Baartman - Louter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Anuar - Integer
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Oeloek - Prille Roest
Posttheater, Arnhem
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Martin Simek - Enkelspel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Jetty Mathurin | #LOL
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lach het weg
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Kusje erop
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
De hoogte, Winsum
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
VARA Leids Cabaretfestival | Finalistentour 2015
Meervaart, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Amok
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 11 april 2015
Martin Simek - Enkelspel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Buitenstaanders
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Hans Liberg - ATTACCA
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - Carte Blanche
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Arie Koomen / Bas Birker / Harry Glotzbach / Jurg van Ginkel
Lichtfabriek, Haarlem
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Agnietenhof, Tiel
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe
Werftheater, Utrecht
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Capellenborg Theater, Wijhe
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg
Spiegeltheater, Middelburg
20:00
Urbanus Zelf!
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg De Kring, Roosendaal