Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater PePijn
Den Haag
G.C. De Muze van Meise
Meise
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Skâns
Gorredijk
De Weijer
Boxmeer
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. De Kroon
Bocholt
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
C.C. De Pas
Heesch
De Harmonie
Leeuwarden
Agnietenhof
Tiel
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Sneek
Sneek
Theater de Kom
Nieuwegein
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
G.C. De Kluize
Oosterzele
Theater De Lampegiet
Veenendaal
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Meenthe
Steenwijk
Podium onder de toren
Grootschermer
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Almere
Almere
De Maagd
Bergen op Zoom
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Kennemer Theater
Beverwijk
Singer Theater
Laren
Zaantheater
Zaandam
Kulturhus Holten
Holten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podium onder de toren
Grootschermer
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Werftheater
Utrecht
14:30
DeLaMar
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
vrijdag 09 maart 2018
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
Thomas Smith - Strak
G.C. De Muze van Meise, Meise
William Boeva - Reset
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Yentl & de Boer - Magie
De Skâns, Gorredijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Weijer, Boxmeer
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
DeLaMar, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Soundos - Niets te verliezen
Theaterpand Weesp, Weesp
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Marco Lopes - Moedt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zinin, Nijverdal
Johan Goossens - Vlam
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kroon, Bocholt
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Lochem, Lochem
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Kampanje, Den Helder
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
C.C. De Pas, Heesch
Claudia de Breij - Nu
De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Spiegel, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Sneek, Sneek
André Manuel - De Onzen
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Muze, Noordwijk
20:15
Percossa - BAM!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Markant Uden, Uden
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
zaterdag 10 maart 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Ludens, Voorburg
William Boeva - Reset
De Kattendans, Bergeijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Posttheater, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marco Lopes - Moedt
Het Veur Theater, Leidschendam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks
Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. De Kluize, Oosterzele
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Fuad Hassen - Held
ATLAS Theater, Emmen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Ogterop, Meppel
Richard Groenendijk - Om alles
De Meenthe, Steenwijk
Vincent Geers - Als beste getest
Podium onder de toren, Grootschermer
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Almere, Almere
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maagd, Bergen op Zoom
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning te rijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Singer Theater, Laren
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - De Onzen
Kulturhus Holten, Holten
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium onder de toren, Grootschermer
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Wolfgang Invites Memphis birthday bash XXL
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Op Sterk Water - Hotel
De Horst, Venhorst
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Film: An Autumn Afternoon
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Best of Fringe / Don t Worry Be Yonce / My Father Held a Gun
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Percossa - BAM!
Theater De Veste, Delft
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Maaspoort, Venlo
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cultura, Ede
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
BREStheater, Brielle
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater De Omval, Diemen
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
zondag 11 maart 2018
14:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag