Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Filmtheater Luxor
Zutphen
Leidse Schouwburg
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
De Nieuwe Kolk
Assen
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Markant Uden
Uden
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
C.C. De Pas
Heesch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
G.C. Tentakel
Zonhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Hofpoort
Coevorden
Agnietenhof
Tiel
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Storm
Winterswijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaantheater
Zaandam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Leidse Schouwburg
Leiden
ATLAS Theater
Emmen
Chassé Theater
Breda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Venray
Venray
Het Klooster
Woerden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:15
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
woensdag 29 maart 2017
Henry van Loon - Sleutelmoment
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Ruchte, Someren
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Filmtheater Luxor, Zutphen
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:00
George van Houts - Kom Plot
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
William Boeva - Reset
De Spil, Roeselare
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
De Domijnen, Sittard
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Comedytrain On Tour
Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
20:30
Enge Buren - Ruk!
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Matroesjka - Brainwash
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 30 maart 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Marco Lopes - Saudade
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kampanje, Den Helder
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Nieuwe Kolk, Assen
André Manuel - De Onzen
De Harmonie, Leeuwarden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Licht
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Karin Bloemen - Volle Bloei
Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. De Pas, Heesch
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:00
George van Houts - Kom Plot
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Mini & Maxi
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Ali B - Je Suis Ali
ATLAS Theater, Emmen
Philippe Geubels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Munttheater, Weert
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
William Boeva - Reset
G.C. Tentakel, Zonhoven
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 31 maart 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Schalm, Veldhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Hofpoort, Coevorden
Mike Boddé - De Geurige Man
Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Kielzog, Hoogezand
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Storm, Winterswijk
De Ploeg - Pilp Fuction
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Sleutelmoment
Zaantheater, Zaandam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Licht
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Karin Bloemen - Volle Bloei
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
ATLAS Theater, Emmen
Daniël Arends - De Afterparty
Chassé Theater, Breda
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Iemand Anders
Het Klooster, Woerden
Jochen Otten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Soundos - Geboren met ervaring
Cultura, Ede
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Omval, Diemen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cpunt Theater, Hoofddorp