Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Meervaart
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
CulturA & Zo
Nootdorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
De Muze
Noordwijk
De Oosterpoort
Groningen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Sneek
Sneek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. De Werf
Aalst
Parktheater
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Nuenen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Flint
Amersfoort
Theater Sneek
Sneek
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Steigercafé de Dock
Nijmegen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Taverne
Bergen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Diligentia
Den Haag
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Cammeleur
Dongen
Posttheater
Arnhem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Carrousel
Ommen
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Spant!
Bussum
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Hasselt
Hasselt
zaterdag 26 maart 2016
Soundos - Geboren met ervaring
Het Veur Theater, Leidschendam
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Het Park, Hoorn
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Parktheater, Eindhoven
20:00
Cameretten Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Hoftheater, Raalte
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
André Manuel
Meervaart, Amsterdam
zondag 27 maart 2016
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 29 maart 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
CulturA & Zo, Nootdorp
Hans Aarsman - Zelf weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Intouchables
De Maaspoort, Venlo
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 30 maart 2016
Johan Goossens - Daglicht
De Meenthe, Steenwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Speeldoos, Baarn
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Muze, Noordwijk
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
De Oosterpoort, Groningen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
Nathalie Baartman - Louter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Je Suis Ali
Agnietenhof, Tiel
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. De Werf, Aalst
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Zuidplein, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Chassé Theater, Breda
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Daniël Arends
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Intouchables
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
donderdag 31 maart 2016
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Harmonie, Leeuwarden
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Klooster, Nuenen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Zaantheater, Zaandam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Deventer Schouwburg, Deventer
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Chassé Theater, Breda
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Wilminktheater, Enschede
20:00
Daniël Arends
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Het Klooster, Woerden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Dave Thompson / Ria Lina
Steigercafé de Dock, Nijmegen
20:30
Max van den Burg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
vrijdag 01 april 2016
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Paul de Munnik - Nieuw
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Comedy Kitchen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Cammeleur, Dongen
Steven Goegebeur - De geknipte man
Posttheater, Arnhem
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Carrousel, Ommen
Lankmoed - Onvergetelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Aarsman - Zelf weten
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Spant!, Bussum
Ali B - Je Suis Ali
De Molenberg, Delfzijl
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Hasselt, Hasselt