Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
AFAS Circustheater
Scheveningen
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
AFAS Circustheater
Scheveningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Schouwburg Venray
Venray
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Venray
Venray
van Beresteyn
Veendam
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kunstgreep
Oostzaan
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Werftheater
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Sjor
Roggel
21:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kattendans
Bergeijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Almere
Almere
Werftheater
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
De Harmonie
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
zaterdag 09 april 2011
20:30
Onno Innemee
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Jetty Mathurin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Hans Dorrestijn
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 10 april 2011
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
maandag 11 april 2011
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 12 april 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Chassé Theater, Breda
20:00
Alex Klaasen
C.C. Hasselt, Hasselt
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Dames voor na Vieren
Theater De Veste, Delft
20:30
Eric van Sauers
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 13 april 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Chassé Theater, Breda
20:00
Tineke Schouten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
SLAA
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Lebbis
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Paulien Cornelisse
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 14 april 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Junushoff Theater, Wageningen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Koornbeurs, Franeker
Night of Comedy - News of Comedy
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Alex Klaasen
De Spil, Roeselare
20:00
Claudia de Breij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Tineke Schouten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jandino Asporaat
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Ernesto & Marcellino en Wilfried Finkers - ‘Het be
Theaterhotel Almelo, Almelo
Rauw & Rebels
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Silvester
Diligentia, Den Haag
20:30
Kees Torn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 15 april 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Fulcotheater, IJsselstein
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
van Beresteyn, Veendam
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
De Kunstgreep, Oostzaan
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Molenberg, Delfzijl
Night of Comedy - News of Comedy
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Harry Glotzbach - El Niño
Werftheater, Utrecht
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Claudia de Breij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Ellen Dikker
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Hans Dorrestijn
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jandino Asporaat
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Dames voor na Vieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Ernesto en Marcellino / Wilfried Finkers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
20:15
Femmage
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Roel C. Verburg
Sjor, Roggel
21:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
zaterdag 16 april 2011
Joep Onderdelinden - Nat
De Kattendans, Bergeijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Almere, Almere
Harry Glotzbach - El Niño
Werftheater, Utrecht
20:00
Martijn Hillenius
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Daniël Arends
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Kees Torn
Diligentia, Den Haag
20:00
Claudia de Breij
Figi Theater, Zeist
20:00
Tineke Schouten
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Hans Dorrestijn
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Max van den Burg
De Schattelijn, Geertruidenberg
Hans Teeuwen
Orpheus, Apeldoorn
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Kees Torn
Diligentia, Den Haag
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 17 april 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
De Harmonie, Leeuwarden
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Parktheater, Eindhoven
20:00
Daniël Arends
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Purper
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 18 april 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Posttheater, Arnhem
dinsdag 19 april 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Posthuis Theater, Heerenveen
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel