Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Deventer Schouwburg
Deventer
Spant!
Bussum
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Sense
Dokkum
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parktheater
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Orpheus
Apeldoorn
14:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
Flint
Amersfoort
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
C.C. De Pas
Heesch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
zaterdag 29 februari 2020
Lebbis - De Ervaring
Theater Gooiland, Hilversum
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Omval, Diemen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rundfunk - Todesangstschrei
Deventer Schouwburg, Deventer
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Spant!, Bussum
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Javier Guzman - Guzmán
Cpunt Theater, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
20:00
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Bill Bailey
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tisjeboyjay - Van het net naar het doek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Sense, Dokkum
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Eendracht, Gemert
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
The Silent Comedy
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Meerpaal, Dronten
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Anuar - EERLIJK
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
DeMess, Naarden
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Posttheater, Arnhem
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
23:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2 (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 01 maart 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Markant Uden, Uden
maandag 02 maart 2020
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Marcel Hensema - Alles in de Hens
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 03 maart 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater aan de Schie, Schiedam
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
14:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schuur, Haarlem
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Debby Petter - De liefde voorbij
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Zaantheater, Zaandam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 04 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kom, Nieuwegein
Best of... Ton Kas
Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
Javier Guzman - Guzmán
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:00
Jeremy Ferrari
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Meerpaal, Dronten
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Meervaart, Amsterdam
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 05 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. De Pas, Heesch
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere