Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Figi Theater
Zeist
Podium Bloos
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Domijnen
Sittard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Munttheater
Weert
Theater de Mythe
Goes
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Podium Hoge Woerd
De Meern
Zaantheater
Zaandam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Molenberg
Delfzijl
Den heuvel
Alphen
Theater De Lievekamp
Oss
Wilminktheater
Enschede
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Schalm
Veldhoven
De Domijnen
Sittard
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater Aan de Slinger
Houten
De Maagd
Bergen op Zoom
AINSI
Maastricht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Venray
Venray
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
C.C. De Pas
Heesch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C Warenar
Wassenaar
Munttheater
Weert
De Harmonie
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
dinsdag 16 april 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
ComedyTrain on Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
woensdag 17 april 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thomas Acda - Motel
Theater De Storm, Winterswijk
Thijs Kemperink - Bonje
Theaterhotel Almelo, Almelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Boerderij, Huizen
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Figi Theater, Zeist
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Bloos, Breda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Ogterop, Meppel
Patrick Laureij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Goudse Schouwburg, Gouda
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kom, Nieuwegein
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Schie, Schiedam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Domijnen, Sittard
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Freek de Jonge - De Suppoost
Munttheater, Weert
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Mythe, Goes
Javier Guzman - Guzmán
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
De Maaspoort, Venlo
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken)
Hofman, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
De Banditaas - ScherMUTSeling
Markant Uden, Uden
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
donderdag 18 april 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Bijna
Podium Hoge Woerd, De Meern
Thomas Acda - Motel
Zaantheater, Zaandam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Molenberg, Delfzijl
Nathalie Baartman - Breek
Den heuvel, Alphen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lievekamp, Oss
Yentl en de Boer - Magie
Wilminktheater, Enschede
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Domijnen, Sittard
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Matroesjka - Brainwash
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Patrick Laureij
Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
AINSI, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Leest, Waalwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Stoep, Spijkenisse
ANNE & LISA - Weltschmerz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Meenthe, Steenwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Willem, Papendrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kampanje, Den Helder
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Chassé Theater, Breda
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Pas, Heesch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Evertshuis, Bodegraven
De Partizanen - Het leven an sich
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C Warenar, Wassenaar
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Louis C.K.
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Sneek, Sneek
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch