Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Zaantheater
Zaandam
De Reggehof
Goor
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Musketon
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
DNK
Assen
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. De tippe
Vledder
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Diligentia
Den Haag
Het Klooster
Woerden
van Beresteyn
Veendam
Schaffelaartheater
Barneveld
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Veur Theater
Leidschendam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater PePijn
Den Haag
BREStheater
Brielle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
Drommedaris
Enkhuizen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posttheater
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater De Omval
Diemen
Theater De Willem
Papendrecht
De Bogaard
Sint-Truiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Dok6
Panningen
Theater Ins Blau
Leiden
De Maagd
Bergen op Zoom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Stroud
Putten
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
vrijdag 23 november 2018
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman - Breek
De Reggehof, Goor
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Speeldoos, Baarn
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Musketon, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meenthe, Steenwijk
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
DNK, Assen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Oeloek - Droeftoeters
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marco Lopes - Moedt
C.C. De tippe, Vledder
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kirsten van Teijn - Nobel
Schaffelaartheater, Barneveld
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Klooster, Woerden
Johan Goossens - Vlam
van Beresteyn, Veendam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schaffelaartheater, Barneveld
Jeroen van Merwijk - Lucky
Goudse Schouwburg, Gouda
Matroesjka - Brainwash
Agnietenhof, Tiel
Patrick Laureij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Louise Korthals - Alles is er
De Muze, Noordwijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Het Veur Theater, Leidschendam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Walhalla, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
BREStheater, Brielle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Dood PaardThe Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Lochem, Lochem
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Wilminktheater, Enschede
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 24 november 2018
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kennemer Theater, Beverwijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Drommedaris, Enkhuizen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
S.C.C. De Enck, Oirschot
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Bussel, Oosterhout
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Ludens, Voorburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Posttheater, Arnhem
Matroesjka - Brainwash
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Smeltkroes, Maarheeze
Patrick Laureij
Theater De Omval, Diemen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Willem, Papendrecht
Lebbis - De Bovengrens
De Bogaard, Sint-Truiden
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Boerderij, Huizen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Dok6, Panningen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Ins Blau, Leiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maagd, Bergen op Zoom
Arie & Silvester - Wie?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Anne-Marie Jung - Ram
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
André Manuel - DREEJKLEZOEW
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Stroud, Putten
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kiki Schippers - Waar
Theaterpand Weesp, Weesp
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theaterhotel Almelo, Almelo
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen