Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Studio A58
Middelburg
Junushoff Theater
Wageningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Lindenberg Theater
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Beun
Heiloo
Theater Aan de Slinger
Houten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
16:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Posttheater
Arnhem
ATLAS Theater
Emmen
Theater Bellevue
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Hofpoort
Coevorden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Evertshuis
Bodegraven
Scheldetheater
Terneuzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Sneek
Sneek
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kaleidoscoop
Mortsel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater De Kolk
Assen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Flint
Amersfoort
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Markant Uden
Uden
Theater De Kik
Elst
Toestanden op Podium
Bemmel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kunstgreep
Oostzaan
De Harmonie
Leeuwarden
Hoftheater
Raalte
Theater Harderwijk
Harderwijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. 't Gasthoes
Horst
Spant!
Bussum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
donderdag 07 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Studio A58, Middelburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Junushoff Theater, Wageningen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Spot
De Maaspoort, Venlo
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving - Raaklijn
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Aan de Slinger, Houten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - De Afterparty
De Harmonie, Leeuwarden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Willem, Papendrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ton Kas - Kakmaker
De Nieuwe Kolk, Assen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Orpheus, Apeldoorn
16:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Vlam
Cultura, Ede
vrijdag 08 december 2017
Jochen Otten - Troosten
Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf
ATLAS Theater, Emmen
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Fulcotheater, IJsselstein
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Bussel, Oosterhout
Fuad Hassen - Held
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg de Lawei, Drachten
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om alles
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Spot
Theater de Schalm, Veldhoven
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hofpoort, Coevorden
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Evertshuis, Bodegraven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Scheldetheater, Terneuzen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Sneek, Sneek
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Lievekamp, Oss
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kaleidoscoop, Mortsel
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sjaak Bral
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koningshof, Maassluis
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo & vrienden - Eindejaarsconference 2017
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BREStheater, Brielle
20:30
Piepschuim
Theater De Kolk, Assen
zaterdag 09 december 2017
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Johan Goossens - Vlam
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Fuad Hassen - Held
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Flint, Amersfoort
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Spot
Markant Uden, Uden
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Kik, Elst
Jan Beuving - Raaklijn
Toestanden op Podium, Bemmel
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kunstgreep, Oostzaan
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - De Onzen
Hoftheater, Raalte
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Harderwijk, Harderwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sjaak Bral
Theater De Veste, Delft
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Spant!, Bussum
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Two shows, one gig!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 10 december 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. 't Gasthoes, Horst
Richard Groenendijk - Om alles
Spant!, Bussum
20:15
Sjaak Bral
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 11 december 2017
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
dinsdag 12 december 2017
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral
Isala Theater, Capelle aan den IJssel