Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
De Spil
Roeselare
De Warande
Turnhout
DeLaMar
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Den Hoogen Pad
Adegem
Chassé Theater
Breda
De Warande
Turnhout
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Theater Dakota
Den Haag
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
AFAS Circustheater
Scheveningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. De Ster
Willebroek
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. De Ster
Willebroek
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. De Plomblom
Ninove
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. De Plomblom
Ninove
De Roma
Antwerpen
C.C. Palethe
Overpelt
De Roma
Antwerpen
C.C. Palethe
Overpelt
't Getouw
Mol
20:30
Tivoli
Utrecht
't Getouw
Mol
19:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Capitole
Gent
Capitole
Gent
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Melkweg
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Werftheater
Utrecht
15:15
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Boodschap
Rijen
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
De Boodschap
Rijen
15:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater De Omval
Diemen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
woensdag 12 juni 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Parktheater, Eindhoven
donderdag 13 juni 2013
Alex Agnew - Interesting times
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Spil, Roeselare
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Warande, Turnhout
Karin Bloemen - Witte nar
DeLaMar, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Wigwam
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 14 juni 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Orpheus, Apeldoorn
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Den Hoogen Pad, Adegem
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Warande, Turnhout
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Wigwam
Parktheater, Eindhoven
20:00
Javier Guzman
Theater Zuidplein, Rotterdam
zaterdag 15 juni 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Orpheus, Apeldoorn
Jeffrey Spalburg - Thuus
Orpheus, Apeldoorn
Op Sterk Water - Alfa
Theater Dakota, Den Haag
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 17 juni 2013
20:00
Rett Alert Benefiet met Brigitte Kaandorp e.a
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 18 juni 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
AFAS Circustheater, Scheveningen
woensdag 19 juni 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Ster, Willebroek
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Hasselt, Hasselt
donderdag 20 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Ster, Willebroek
vrijdag 21 juni 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Plomblom, Ninove
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
zaterdag 22 juni 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Plomblom, Ninove
dinsdag 25 juni 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Roma, Antwerpen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Palethe, Overpelt
woensdag 26 juni 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Roma, Antwerpen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Palethe, Overpelt
vrijdag 28 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
't Getouw, Mol
20:30
Comedyhuis Comedy Summercourse
Tivoli, Utrecht
zaterdag 29 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
't Getouw, Mol
donderdag 11 juli 2013
19:00
Bert Gabriels / Bart Cannaerts / Jeroen Leenders /
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
zaterdag 13 juli 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Capitole, Gent
zondag 14 juli 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Capitole, Gent
zaterdag 03 augustus 2013
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 17 augustus 2013
20:00
Micha Wertheim
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
vrijdag 23 augustus 2013
20:00
Dolf Jansen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
zaterdag 24 augustus 2013
20:00
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 25 augustus 2013
20:00
Vet Kindercabaret
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
donderdag 29 augustus 2013
19:30
Stephen Lynch
Melkweg, Amsterdam
Herman van Veen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
vrijdag 30 augustus 2013
20:00
Katinka Polderman
Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Stephen Lynch
De Oosterpoort, Groningen
zaterdag 31 augustus 2013
20:00
Preken voor Eigen Parochie
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 01 september 2013
14:00
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B
Werftheater, Utrecht
15:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Parktheater, Eindhoven
20:00
Preken voor Eigen Parochie
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 04 september 2013
20:15
Guido Weijers - V
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
donderdag 05 september 2013
20:00
Urbanus
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Erik van Muiswinkel
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - V
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
vrijdag 06 september 2013
20:00
Urbanus
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Lenette van Dongen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Erik van Muiswinkel
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Dolf Jansen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Diligentia, Den Haag
20:30
Guido Weijers - V
De Boodschap, Rijen
zaterdag 07 september 2013
20:00
Ton Kas
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Guido Weijers - V
De Boodschap, Rijen
zondag 08 september 2013
15:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag
Theater de Speeldoos, Baarn
Brendon Burns / Greg Shapiro
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Stefan Pop
De Kattendans, Bergeijk
maandag 09 september 2013
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
De Poorterij, Zaltbommel
dinsdag 10 september 2013
20:00
Margriet Bolding
Theater De Omval, Diemen
woensdag 11 september 2013
19:30
Paradiso Comedy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Urbanus
Parktheater, Eindhoven
20:00
Emilio Guzman
Werftheater, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Lebbis
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 12 september 2013
20:00
Urbanus
Parktheater, Eindhoven
20:00
Emilio Guzman
Werftheater, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Katinka Polderman
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:00
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Lebbis
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Dolf Jansen
Theater Ludens, Voorburg
vrijdag 13 september 2013
20:00
Lenette van Dongen
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Lebbis
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Katinka Polderman
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Erik van Muiswinkel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede