Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
BaronTheater
Opende
Theater De Kolk
Assen
De Bres
Leeuwarden
Agora Theater Druten
Druten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Eendracht
Gemert
Koningshof
Maassluis
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. De Adelberg
Lommel
De Boodschap
Rijen
S.C.C. De Enck
Oirschot
S.C.C. De Ruchte
Someren
Koningshof
Maassluis
C.C. De Klameare
Workum
Schouwburg Theothorne
Dieren
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. Den Blank
Overijse
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Spant!
Bussum
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Spiegel
Zwolle
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Trefpunt
Warmond
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Iduna
Drachten
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
De Kattendans
Bergeijk
C.C. 't Gasthoes
Horst
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
Theater PePijn
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. De Brouckere
Torhout
Theater De Storm
Winterswijk
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
De Muze
Noordwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Deventer Schouwburg
Deventer
NTGent
Gent
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Muze
Noordwijk
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Speeldoos
Baarn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Spieghel
Groningen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Munttheater
Weert
20:30
So What!
Gouda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
De Spieghel
Groningen
C.C. Stroud
Putten
Theater De Kolk
Assen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Hof 88
Almelo
vrijdag 01 februari 2013
Katinka Polderman
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Howard Komproe: LULverhalen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
van Beresteyn, Veendam
20:15
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sjaak Bral Hier en Nu
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 02 februari 2013
Ellen Dikker - Horten en stoten
BaronTheater, Opende
Enge Buren - Reuring
Theater De Kolk, Assen
Soundos - Er is geen plan B
De Bres, Leeuwarden
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agora Theater Druten, Druten
Schudden - We vieren het maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Speelman & Speelman - Optimisten
De Eendracht, Gemert
Jeffrey Spalburg - Thuus
Koningshof, Maassluis
Pieter Derks - Van nature
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Adelberg, Lommel
Karin Bruers - Waar was ik?
De Boodschap, Rijen
Max van den Burg - Schlemiel
S.C.C. De Enck, Oirschot
Sabine Beens - Ça bien!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Carolien Borgers - Happy End
Koningshof, Maassluis
Henry van Loon - Electropis
C.C. De Klameare, Workum
Jeroen Leenders - Geen idee
Schouwburg Theothorne, Dieren
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Den Blank, Overijse
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Spant!, Bussum
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Agnietenhof, Tiel
Nathalie Baartman - Prei met mij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dani - De zachte heelmeester
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Piepschuim
Het Trefpunt, Warmond
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Comedyhuis Comedynight
Iduna, Drachten
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Speeldoos, Vught
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
De Kattendans, Bergeijk
zondag 03 februari 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
C.C. 't Gasthoes, Horst
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Spant!, Bussum
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Peter Heerschop
Theater De Verbeelding, Purmerend
maandag 04 februari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Fulcotheater, IJsselstein
dinsdag 05 februari 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Speelman & Speelman - Optimisten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Treasures
C.C. De Brouckere, Torhout
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Storm, Winterswijk
Lebbis - Het grijze gebied
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 06 februari 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Speelman & Speelman - Optimisten
Deventer Schouwburg, Deventer
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Carolien Borgers - Happy End
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Wilminktheater, Enschede
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Speeldoos, Baarn
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Munttheater, Weert
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
So What!, Gouda
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
donderdag 07 februari 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
C.C. Stroud, Putten
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Kolk, Assen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Fulcotheater, IJsselstein
Schudden - We vieren het maar
Theater 't Speelhuis, Helmond
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Hof 88, Almelo