Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Prismare
Enschede
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater Achterom
Hilversum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meiboom
Krabbendijke
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. De kern
Wilrijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
C.C. Hasselt
Hasselt
De Djoelen
Oud-Turnhout
Koningshof
Maassluis
De Poorterij
Zaltbommel
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Almere
Almere
Scheldetheater
Terneuzen
Meervaart
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater De Kik
Elst
Theater Bellevue
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Hoftheater
Raalte
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
van Beresteyn
Veendam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
van Beresteyn
Veendam
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
Theater de Kampanje
Den Helder
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Djoelen
Oud-Turnhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Diligentia
Den Haag
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Schouwburg Almere
Almere
Scheldetheater
Terneuzen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
De Schakel
Gilze
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Kolk
Assen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Diligentia
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Arsenaal Theater
Vlissingen
donderdag 24 januari 2013
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - Het grijze gebied
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - De Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Howard Komproe: LULverhalen
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Schudden We Vieren Het Maar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
vrijdag 25 januari 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Harmonie, Leeuwarden
Enge Buren - Reuring
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Achterom, Hilversum
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Poolvogel - Poolvogel
Fulcotheater, IJsselstein
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater Concordia, Haastrecht
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Speelman & Speelman - Optimisten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater Bouwkunde, Deventer
Thijs Maas - Concert
Schouwburg Het Park, Hoorn
Berry Lussenburg - Verwhard
De Meiboom, Krabbendijke
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Toegift, Den Hoorn
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Op Sterk Water - Alfa
Theater 't Speelhuis, Helmond
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De kern, Wilrijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
Het Musiater, Zevenaar
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Hasselt, Hasselt
Alex Agnew - Interesting times
De Djoelen, Oud-Turnhout
Roué Verveer - In zeer goede staat
Koningshof, Maassluis
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Poorterij, Zaltbommel
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Scheldetheater, Terneuzen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Meervaart, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marco Roelofs
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Katinka Polderman
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Stephanie Louwrier - Pauvre Lola & Amazing Grace
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Nathalie Baartman
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Camerettten - Finaletournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zaterdag 26 januari 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater De Winsinghhof, Roden
Enge Buren - Reuring
Theater Aan de Slinger, Houten
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Poolvogel - Poolvogel
Theater De Kik, Elst
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Fidei et Arti, Oudenbosch
Speelman & Speelman - Optimisten
Hoftheater, Raalte
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Kattendans, Bergeijk
Pieter Derks - Van nature
Theater De Kolk, Assen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Max van den Burg - Schlemiel
van Beresteyn, Veendam
Berry Lussenburg - Verwhard
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Carolien Borgers - Happy End
van Beresteyn, Veendam
Anuar - Vastberaden
De Kattendans, Bergeijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show
C.C. Het Hoekhuis, Leusden
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Fransche School Culemborg, Culemborg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
De Djoelen, Oud-Turnhout
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - In zeer goede staat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Diligentia, Den Haag
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Scheldetheater, Terneuzen
Lebbis - Het grijze gebied
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Nathalie Baartman - Prei met mij
Chassé Theater, Breda
Piepschuim
De Schakel, Gilze
Marco Roelofs
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman
Theater De Kolk, Assen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Zaantheater, Zaandam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sjaak Bral
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Camerettten - Finaletournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Jetty Mathurin Consultaante
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zondag 27 januari 2013
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
maandag 28 januari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Griffioen, Amstelveen
dinsdag 29 januari 2013
Ellen Dikker - Horten en stoten
Arsenaal Theater, Vlissingen